prosim bratislavákov o pomoc

lavinka

preco nejdes na stranku, kt som ti hodila ja? Tu mas oficialnu MHD Ba. A uz som ti pisala, ze Nivy a Busova stanica je jedno a to iste. Na tej stranke najdes aj ceny listkov
Jaj, dievca a ty sa chces aj po Blave motat?

mia 90

ved ja len pisem to co mi na www.cp.sk ukazalo, tam mi ziadny priamy spoj z hlavnej stanice na nivy neukazalo, preto sa pytam ci sa tam prestupuje ci nie. a ten celodenny priblizne kolko stoji? a tie automaty na listky su na hlavnej vlakovej stanici?

mia 90

mne uz teraz o studentsky nejde, len aby som sa tam dako dostala, takze z autobusovej mi pôjde aj nieco priamo na tie nivy? lebo tam mi ukazalo prestupy aj

lavinka

naco chces ist na trnavske myto? chod tak, ako som ti napisala, zbytocne si to komplikujes. A listky spiatocne neexistuju, su jednorazove, len si ich kup viac, aby si ich potom nemusela zhanat. Ak sa chcete motat po Ba, ak si kup celodenny.

mia 90

a z tej ekonomickej je to dako daleko do cetra,alebo do nejakych obchodov?
baby dakujem vam moc, hadam to postiham ked som sa v anglicku nestratila, tak v bratislave sa nemôzem predsa stratit.ak este daco nebudem chapat tak sa opytam, a ozaj tie mlynske nivy a mhd je to iste ci nie? lebo na tom atlase mi to ukazalo ako dve zastavky

alzbee

Polovicny si mozes kupovat iba vtedy, keby si bola studentkou v BA, respektive, keby si mala ISIC kartu (ci plati aj ta Euro26 to neviem)...