ZDRAVA STRAVA versus tlste zeny na prednaske

Príspevok v téme: ZDRAVA STRAVA versus tlste zeny na prednaske
dusanschramm

bol som na jednej prednaske, kde prezentovali tento sposom, dokonca moja rodina sa nim drzi uz roky ale najviac mi zli z tych tlstych zien prerastenych, ktore tam cely cas vykrikovali ze je super byt tucny ... a je to vraj dokonca sexi ... ufff

a to uz pre koho ?????
jedine pri nejakej uchylke
nikti nechce odsudzovat tych ludi ktori su chori, to je ine ale zdrave mlade zeny sa cpu slaninou a tvrdia ze nemusia chudnut lebo su vydate a podobne a maju dieta...

moja zena ma 3 deti, dokonca aj pracuje, stra sa o domacnost a je kocka, stihla a nadherna a hlavne ZDRAVA

nelly15

moja mama bola ako dieta riadne tučko potom trocha schudla a teraz má velkosť XS-S a má 45 kg,je po porobe berie HAK a je štihla

sweet_lolitta

Mna udivilo, co som si minule vsimla v jednom zenskom casopise... obezitologicka s dvojitou bradou a pneumatikami na bruchu radila co jest, kedy ako atd. Zamyslenia hodne....

vikinkaa

obezita tucnota rozhodne nie je zdrava!!viem o tom svoje..jedina v rodine som stihla..ale nebola som bola som gulicka ale rozhodla som sa zm,enit a teraz sa citim skvele nemam zdravotne problemy a som plna energie.stihlym ludom nehrozi vysoky krvny tlak, cukrovka ako obeznym.

cosmicka

nieze to nieje esteticke ale ani zdrave , byt teda velmi obezny atvrdit ze sa tak citi dobre je nezodpovedne , nemam nic proti obeznym ludom pretoze su casto velmi zlati a plni optimizmu aj celkovo ako ludia su doveryhodnejsi aspon z vlastnej skusenosti , viete si predstavit akly kentus musia mat ti ludia v zaludkoch pretoze ked vyzeraju ako vyzeraju tak aj toho asi vela zjedia vela mastneho a nezdraveho , kazdy sa rad naje nehovorim ale prepachavat sa do prasknutia no aky to ma vyznam ?vsak jeme aby sme zili a nezijeme aby sme jedli a sme v 21 storoci tak snad aspon ti mladi by sa mohli nad sebou zamysliet , ja mam 20 a tiez som bola kedysi baculka a neviem si predstavit ze by som v 20 rokoch mala 3 pneumatiky na bruchu a dve brady a ledva by som sa vedela hybat lebo su aj taky a o tych tu teraz pisem ja , tak ludia vazte si samych seba a svoje zdravie nikdy nieje neskoro na novy zaciatok ze ?

sweet_lolitta

suhlasim, tlstota nie je esteticka a v prirode sa nevyskytuje, neexistuje ziadna tlsta labut, alebo zajac... Len tucne psy a masky, lebo ich krmia ludia...
Ja sa snazim o seba starat a tiez som si povedala, ze ked raz budem mat dietatko, chcem byt pekna mamina :)