Zniceny zivot

zuzanama

Myslela som vas tu na fore, ale aj so synmi si rozumiem, v pohode, pokecame o filmoch so starsim, o zivote s mladsim, urobime si kavu, dame cigu, pohoda, len cakam, kedy sa osamostatnia, lebo uz ma nebavi kazdy druhy den prat a varit do velkych hrncov.:-)
No, ale vazne, nie je to take zle, len oni boli v zahranici a ja som uz odvykla od tolkej roboty a oni su teraz po troch rokoch doma obaja od decembra, tak je to zas zmena pre mna, ale prezijeme.

Zuzanama

Denz, aka bola otazka?
Ja sa tiez nerada stazujem, naco, nebudem az taka dobra, aby som blbcom robila radost. Problemy riesim, ak sa daju, ak sa nedaju, kaslem na to. Priklad: Teraz nam psi a prsi. Ani ma nenapadne nadavat na pocasie. V duchu si spievam, prsi, prsi, len sa leje... a je mi dobre, esteze je pomerne teplo, vezmem dazdnik a idem, no co mam sa pos... Toto som sa naucila v UK, tam prsalo, aj 5-10x denne, by som sa zblaznila, keby som mala na to nadavat. Aj tak vzdy vyslo slnko aj 5-10x za den.

siisa 25

so synmi si rozumies,to je vyborne,alebo si myslela nas tu na fore,to je jedno kolko mas hlavne je na kolko vypadas a ako sa citis,ja som mala teraz 23 a zachvilu bude 30 no tak to uz chodi

zuzanama

For Sisa: Ja nemam na kluce smolu, nestratila som kluce uz asi 15 rokov, no ale co narobis. A nebud prekvapena, ze mam skoro tolko rokov ako tvoja mamina, ja mam tiez dospelych synov, to len ten cas tak rychlo leti, clovek si pozije a zrazu ma viac rokov, ako by si prial. Nevadi, tak to ma byt, hlavne ze si rozumieme.

zuzanama

Sisa napisala som ti do tej druhej temy, tak ti to tu kopirujem tiez, lebo teraz si tu a tam sa ludia chystaju spat.
Sisa, viem z inej temy, tam hlavne prispievam, ale som sa pred nedavnom premiestnila do temy zniceny zivot a teraz som tu, je tu zabava. Este k tomu psyliu, ja nemam tento problem, ale viem o tvojom, tak ma napadlo, detoxikacia organizmu by ti mohla pomoct, cista vlaknina na precistenie zvnutra.

siisa 25

zuzanama ved ty si o 2 roky mladsia ako moja mamina,napis mi to o tom akne co sme zacali v druhej teme,inak moja mamina ma na kluce tiez smolu

tak

je absolutne jedno kolko mas rokov, dolezite je, ako sa citis, ci si fit, ci dychas,ci vidis slnko, mozes to povedat, ...