nemozem dat meno ktore sa mi paci

Príspevok v téme: nemozem dat meno ktore sa mi paci
exrodina

ahoj,chcem pocut vás nazor. Pred dvomi tyzdnami moja tehotna buduca svagrina mi dala otazku ake mam vybrane mena pre dieta (ona uz mala pripravene do nemocnice meno nella) ked som jej povedala ze dievca melissa a chlapec leo,prikyvla a hovor siel dalej.za tyzden nato mi volala z porodnice so slovami,, ukradli sme ti meno,, mala sa vola melissa. Ostala som v takom soku ze vam to nedokazem povedat!!!!!!!!!!to meno som mala vybrane uz asi 5 rokov a manzel tiez. Prerusila som s nou veskeru komunikaciu a nechcem ju uz nikdy vidiet. zda sa vam to hlupe,? ale mne nie ja viem to meno si moze dat kazdy ale ja uz nie.......... som uplne nestastna z toho, akoby ste sa citili vy

sway

No vidis exrodina,ked ste mali dobre vztahy.Ja si nemyslim,ze to spravila ako zakernost.Nejak jej preleteli muchy cez hlavu + plno hormonov a ked to male videla,proste sa jej hodilo to tvoje meno.A preto ti to nepovedala,bala sa tvojej reakcie.Neprerusuj vztahy,urcite sa porozpravajte a vlastne este bude tej malej rozpravat,ze to meno teta vymyslela:-)

schelby

exrodina, no mna to preto zujimalo tie vase vztahy, lebo ako si pisala ze ako ti to povedala, tak na mna to praveze neposobilo vypocitavo,alebo tak. Praveze naopak,ale s nadychom obavy aka bude tvoja reakcia. Ako mohla sa dopredu spytat, a mozno jej to meno vyhrklo ani nevedela ako a potom jej bolo blbe to uz menit, tazko povedat. Ale ved si dospela zena, preco sa s nou o tom normalne neporzpravas? Ved daj jej sancu to vysvetlit. Nic nie je cierne alebo biele na svete, svet je farebny, a nezahadzuj pekny vztah so svagrinou koli takejto veci, mozno ti to pride ako podraz,ale nie je to najhorsia vec na svete a fakt je kopec inych a horsich veci. Skus sa s nou o tom porozpravat a nakoniec mozno ani nebudes na nu nahnevana a budes rada ze si ju tak nenazvala.

exrodina

Hojte,nemyslela som ze vas tato táma tak rozohní, ale bola tu otazka na nase predchadzajue vztahy, tak tie boli absolutne nrmalne,ved som za nou bola dva dni pred porodom a slubila som sa varovat starsie dieta. Nic nenaznacovalo nic, proste sme super vychadzali, kazdy tyzden som jej volala co babo, ci kope co vysledky. Takze ziadne xantipy co po sebe idu sme neboli. A mozno prave preto som doposial v miernom soku. Nie meno melissa urcite nedam. Mali by to iste priezvisko a ako by sme ich raz rozlisovali, co by povedala ich babka kupila som melisse tricko, ale tej mladsej, nie to nie. snad najdem nejake krajsie, uz sa mi to meno aj tak viacmenej znechutilo

lacontes

ach bubyna konecne najaky spravny pripevok, jednoznacne sa tu jedna o zákernost, sway ty silou mocou zastavas svagrinu a pritom si si mohla precitat prispevok od exrodiny ze velmi dobre o tom obaja vedeli ze meno melissa ma vybrane ona,a dotycna mala zapisanu do PORODNICE NELLU,tak ako to mam pochopit ak nie ako zakernost, to jej naozaj nemohla zavolat ako normalny clovek alebo prist a povedat pocuj paci sa nam to tvoje meno a boli by sme radi keby si nam ho odobrila?(ja by som jej to k...a neodobrila nijako/ tomu sa hovori chochmes, vychova normalnost,ale nie hentak poza chrbat. Akoze sto ludi sto nazorov ale nehovorte mi ze takto sa zachova jedna normalna dospela zena,

bubyna

moc som necitala to predo mnou co bolo pisane, tak sa nechcem opakovat, ale ty hovoris ze jej dala meno melissa, ktore si mala vybrane ty,??? no tak ja by som tvojej dcerke dala najust MELLISSA.... budes mat o jedno L viac :)) nech ju roztrhne :)alebo jej predsa mozte dat aj dve mena... to melissa moze byt aj druhe.... no ale skratka keby toto urobi svagrina mne ze da dietatku meno ake som mala vybrane ja.. tak ja dam najust take iste, ale nieco v nom pozmenim.. napriklad t toho melissa na mellissa... fakt.... nech ju aj roztrha suku jednu sprostu....

sway

Ja sa proste musim zastat tej svagrinej.Ved pomenovala "svoje vlastne" dieta,nemyslim,ze ked sa jej to narodilo povedala si "aaaa budes melissa,urcite tamtu porazi".Ak by aj bola taka potvora,urcite by sa ti nerobila naprieky skrz svoje dietatko,ale nasla by si iny sposob.Ty to pekne predychaj a vymysli krajsie meno:-)

schelby

hm, na jednej strane je to asi od svagrinej hlupe,ale mna nikdy nenapadlo pozastavovat sa nad takymi vecami. Ale urcite by som to nebrala ako tragediul Ak si si ani pred tym nerozumela so svagrinou, no tak co uz. A myslim, ze asi preto si sa dozvedela posledna to, ze malej dali meno, ktore si si vybrala ty, lebo mozno mala obavu ako to vezmes. Ja poznam zakernych ludi a ti by ti to oznamili hned ako prvej. Moze tam byt velmi vela faktorov a mozno len z tvojho pohladu je to ine. A nenapisala si nikde ako vychadzas s bratom a so svagrinou- pred tym nez sa narodila mala. Lebo boli tu viacere take otazky, ze ako ste spolu vychadzali pred tym. Ale rozhodne by som netrrhala rodinne vztahy koli takejto veci. Ved na svete je kopec krasnych mien, odhliadnuc od toho, ze naozaj sa mi nepaci ak ma dieta na Sovensku zahranicne meno, lebo to znie uplne smiesne,ale kazdy ako chce nech si svoje dieta nazve. No a keby si tak velmi chcela kludne mozes dat to meno aj ty svojmu dietatu. JA osobne keby viem ze svagrina ma vybrane meno pre dieta, tak urcite by som ho nepouzila,aj keby s ami neviem ako paci,ale zase nemyslim, si, ze sa stala tragedia a urcite by som ju nenazvala hyena. To je trochu prisilne slovo.