Chut na omietku

opicka

Ahojte kamarati.
Ja som mala v detskom domove chlapca
ktory jedol kriedu bielu, a aj omietku.
Jemu asi chybal vapnik mozno bol aj
hladny.Ja neviem ako to chuti ta omietka . Prisla som za tym chlapcom ci mu nie je zle. A on mi povedal ze mu to chuti. Tak zatial ahojte tesim sa nabuduce.Pa, pa.

pharella

moja tehotna kamaratka ma zase velke chute na praci prasok alebo minule sme boli v tescu a nemohla som ju odtrhnut od pneumatik na auto proste jej to strasne vonalo a chcela do toho kusat :) no tehotne maju vselijake chute :)

Ivka 1

Organizmu chyba hlavne vapnik a mozno este dalsie mineralne latky, tak si dopln ten a prestanes mat chut na omietku.

strelenaa

kkss,,,,,newem ako wam moze chutit omietkaa inca ja ked som bola mala som jedla piesok a a to mi chybali nejake vitaminyy mno mozno aj waaamm =)

odpovedam

viem, ze to jedenie omietky alebo hliny moze byt prejavom choroby. Nevedela som si spomenut na meno, vygooglila som chorobu pika (niekde sa pise pica :-))). Cosi je aj na wikipedii.

zemiacik

A to jak to jete_? Sa postavite k stene a oblizujete ju? Ja si to neviem predstavit, ze hmmm co budem robit? Idem objedat steny! :D

havinky

Aj moj havko jeden cas jedol stenu :D normalne nam ju objedol az kym tam boli len tehly :D ale nastastie to uz nerobi ...