Dobry zubar v Nitre

tpch

blondula, kartu ti u zubara netreba, vsak on si to vsetko prezrie, kde mas plomby atd. Normalne sa k nemu prihlas a byvalej zubarke oznam, ze si uz inde (ak chces-lebo vybavit to moze aj ten novy zubar). Akonahle podpises zmluvu s novym, na co mas pravo, tak ta poistovna bude evidovat uz u neho.

blondula

ked je rec o zubaroch... ja chcem zmenit zubara,ale pocula som,ze moja zubarka nechce vydavat karty.mam vyhliadnuteho noveho,moderneho zubara.ked jej pojdem povedat,ze napriklad cestujem do zahranicia,co nie je pravda,kartu mi zrusi a mozem ist k druhemu ???

george303

Dost ludi z nitry :D ja navstevujem na parovciach zubarku ordoghovu ... tusim tak sa to pise ale niesom velmi spokojny ..

blondgirl007

dlhe roky chodim k mudr.hechtovej a naposledy som bola u jej syna mudr.hechta a mozem povedat ze som spokojna...ale hlavne s pani doktorkou!!! sice je drahsia ako bezne, ale po jej osetreni mam zuby v skvelom stave! stoji za to.

elizaristori

Mudr. Michalík v Nitre,ako ho tu niekto chváli. Ja som k nemu chodila, bola som zo začiatku ohúrená. Má to pekné, čisté a hlavne čistí prístroje poctivo a dezinfikuje, ale inak to je veľmi zlý zubár a človek. Pýtal peniaze za preventívnu prehliadku a chce si v prvom rade zarobiť peniaze na každom. On je schopný vŕtať aj dobré zuby , len aby mal peniaze. Je to skrátka zubár pre peniaze, čo sa tvári, že zubár pre pacienta. Rýchlo od neho preč.

janno

Najlepším zubárom v Nitre je jednoznačne doktor Michalík!
Ako jeden z mála nepoužíva zastaralé komunistické metódy a pacient je u neho na prvom mieste! Dokonca aj rontgen mi odporučil nový s nízkou dávkou žiarenia.