Klasicke sampony - preco ich ludia nekupuju?

Príspevok v téme: Klasicke sampony - preco ich ludia nekupuju?
shampoo

zaujimalo by ma preco ludia nekupuju tradicne sampony (ZIHLAVA, BREZA, LOPUCH, KAMILKA) vo velkej flaske za ludovej ceny?ved nie su vobec tak velmi prechcemizovane ako ostatne znacky(Pantene,H&S,Schauma atd...)a obsahuju viac vytazkov ako tie vyssie spomenute!a ja som dlhe roky pouzivala Gliss Kur,Niveu a podobne sampony a ziaden na mna tak dobre neucinkoval ako klasicke zihlavaky,brezaky...
Preco si ludia myslia,ze tie drahsie veci musia byt vzdy kvalitne a lacne su zle?!ved u tych drahsich samponov platime len za znacku...

jajka001_

ja ich pouzivam a su najlepsie, nemam ziadne problemy, vlasy mam pekne, zdrave. mozno trochu lietaju ale mne to nevadi. z tych uzasnych znackovych som vzdy dostala lupiny. jediny dobry bol Wella ale ten uz som niekolko rokov nevidela.

brezicka

SHAMPOO...nebud smutna :) kazdy ma iny nazor ohladom samponov. co som zasa ja pocula zo zdravotnickeho hladiska, znackove sampony su plne chemikalii, pafrumov a vselijakych inych vylepsovacich latok, ktore posobia ovela agresivnejsie na pokozku ako obycajne brezove a i. ale ako sa tu uz pisalo, kazdemu nieco ine dobre robi. vyskusaj a uvidis, ako ti bude posobit. poznam ludi, ktorym niektore znackove vyvolali svrbenie, lupiny a i. reakcie a presli prave na obycajne a su spokojni...ini zasa pouzivaju znackove v domneni, ze maju najvyssiu kvalitu :))

shampoo

severanka-tak to mas pravdu,brezovy od dixi nesadol ani mne...ale brezovy od KISS alebo Luna od Alpy-tak tie su super:D!

sansine

mne potvrdila kožná aj praktická lekárka, že sú z nich častejšie alergie pokožky hlavy.. že sice obsahuju vacsie bylinkove zlozenie, ako tie novsie drahsie sampony, ale po dlhodobom pouzivani si privodite lupiny, vyrazky a podobne, pretoze ked su take lacne, nemaju zaplatene ani vyskumy pre proporcionalne zlozenie jednotlivych latok v obsahu. nieco na tom bude, ja som mala tiez znich alergiu, mala som brezovy a pritom na brezu alergicka som dovtedy nebola, potom som zacala byt alergcdika uz aj na zihlavu a to po dlhsom pouzivani tychto samponov...teraz pouzivam sampon za 15 eur, ale vydrzi mi 8mesiacov, lebo ma super zlozenie a krasne sa mi zregenerovala pokozka na hlave.. ale milion ludi - milion skusenosti, na kazdeho to moze posobit inak..

Deeee

ja tiez pouzivam kadejake sampony,minule mi ale kadernicka povedala, nech pouzivam takyto obycajny, pretoze tie drahe su skoro vsetky kremove a ja ocakavam aby mi pomohli na mastne vlasy, ale posobia opacne, kedze su kremove. Ale tiez mam skusenost, ze zo zihlavoveho mi strasne elektrizovali vlasy. Aj tak sa k nim skusim vratit