Voda v uchu

Juanes1971

Mojej manželke sa tiež dostala voda do ucha a pomohol jej sprej do nosa,veľmi si to pochvaľovala,takže môžte vyskúšať.

Mima951

Ahojte, prosím poradte mi.. Včera som bola v bazéne a dostala sa mi do ucha voda ale neviem čo mám robiť aby mi vyšla vonku.. dneska som sa bola tiež kúpať a zaľahlo mi etše viac ale ked som si prečítala vaše príspevky tak som to vyskúšala a tá voda z ucha vyšla ale cítim ako sa mi tam stále preliava .. tak prosím pomožte mi ... :)

Mikrovlnka:D

Ahojte... Mala som taký istý problém ako vy... Voda sa mi do ucha dostala už druhý krát a to jasnéže z kúpaliska... Prvý krát to nebolo také hrozné ako teraz a tak som si pozrela túto stránku čo tu píšete a aj tak mi nič z toho nepomohlo... K lekárovi to nie na to nemám :/... Tak som šla do lekárne a pýtala som si nejaké kvapky do uší... Pani sa iba zasmiala a povedala že žiadnymi kvapkami sa mi voda z ucha nedá preč... Povedala mi však, že si mám poskákať na tej nohe kde mám v uchu vodu a že mám skákať cca. 2 minúty s naklonenou hlavou... Ešte predtým som sa išla osprchovať a voda sa mi do ucha dostala ešte oveľa viac... Neváhala som a hneď som šla skákať. Pomohlo mi to a doteraz ma ucho vôbec nebolí... A keď sa mi tam dostane druhý krát už viem čo robiť :) Dúfam že som Vám aspoň trošku pomohla :)

Fuxo

Mne sa voda dostala prvy krat ked som si umyval vlasy, a hned velmo tazky pripad. Ziadne srandovne "pohyby" nepomohli ani nic podobne.

Po 3 tyzdnoch som pokukal web, a teda kupil kvapky, iba obycajne peroxidove som zrovna zohnal. Po troch pouzitiach - pocas cca 5 dni mi nahodov odlahlo rano v buse z TT do BA :D a kedze tam bol hluk, potom ked som vystupil, som hned par krat pouzil Valsov manever (fuknutie proti zapchatemu nosu z ineho webu) a citil som ze uz funguje tento manever aj na to ucho s vodou. predtym nefungoval.

Ale skvrkat v tom uchu mi stale neprestalo ani po tyzdni a obcas to aj znova zalahne, ale vcelu lahko to odlahne. Fakt zabavka ako sa patri. Hlavne asi ta voda nebola len voda, ale aj trochu sampon-ova bola, tak to tam robi nejake bubliny.

Iba Katka

ja som s tym mala strasne problemy ked son bola mala a moja obvodna ma stale posielala na UNK ku takej sadiatickej doktorke. a mala som to z kupaliskovej vody :) nastastie prepichovanie sa nekonalo

ORL

Voda z plavárne nespôsobuje takú šarapatu ako tá z voľnej prírody, ktorá obsahuje množstvo baktérii, kvasiniek a iných malých potvoriek:) Najlepšie je sa niekoľkokrát rýchlo predkloniť a hlavu smerovať tak, aby ucho, v ktorom máme vodu smerovalo k zemi. Odporúčam to robiť, čo najskôr ako máte vodu v uchu. Inak to pukanie v uchu pri pohybe dosť lezie na nervy a v prípade vody z jazier/potokov to môže veľmi ľahko viesť k zápalu stredného ucha a potom už len k návšteve ORL a slastného očakávania úľavy po prepichnutí bubienka. Čo nie je až taká bolestivá procedúra a je to celkom rýchle, problém je v tom, že s perforovaným bubienkom budete najskôr určité obdobie slabšie počuť (kým sa nezacelí) a nemali by ste plávať, keďže nechceme, aby cez ten otvor v bubienku dostala do stredného ucha znovu voda.

Lenka1358

Ja som mala vodu v uchu aj so zalahnutím asi dva mesiace a išla som k doktorke a prepichla mi bubienok..Teraz tom mám znovu tak,ale bojím sa znovu prepichovania..Čakám na zázrak :/ :D:D:D

LENKINA ROMI

dobry den.NEMOHLI BY STE MI POMOCT LEBO MAMINKE NA STRANDE SOMM DALA DO UCHCA VODU A NIJAK JEJ TO NECHCE VIJST POMOOOC.DAAKUJEM.

petqa

Cawte chcela by som vám poradiť ..... bola som na kúpalisku a jak vždy išla mi voda do ucha nevedela som čo robiť tak som si pozerala komenty na tejto stránke ale nič nepomohlo ta so nevedela čo robiť....:( tak som si ľahla na ( meky ) vankúš a pritlačila som to ucho ( kde som mala vodu) na vankuš počkala som ai 5 min. a vytieklo to :DDDDD VYSKÍŠAJTE TO ... Ďakujem

emačka

AHOJ VšETCI ,DOSTALA SA MI DO UCHA voda ASI PRED 2 DNAMI dosť ma to bolí .NEVIETE čO S TýM ,ZA RADU VOPRED DAKUJEM