Co si tam mam strcit?

Príspevok v téme: Co si tam mam strcit?
laila64

viem ze vam to bude pripadat asi divne,alebo sa mi budete smiat,ale som este panna a chystam sa vyspat s mojim priatelom..nechcem vsak vyzerat uplne neskusene,ani nechcem aby ma to nejak velmi bolelo a preto by som si tam chcela skusit strcit najprv nieco ine..skusala som uhorku- s kondomom,ale velmi ma to bolelo a nechcela som ju tam strkat na silu...pritom panensku blanu mam uz urcite pretrhnutu,lebo prsty si viem strcit dost hlboko.poradte mi prosim vas dakujem

buahaha

takto dobre som sa davno nezasmiala :D :D hlupucka moja co mas 45 rokov ked sa chces hrat na skusenu? zrejme mas -nast rokov tak neviem co riesis, preboha...

bum sakalaka

wes co??nechaj nech ti ho tam on strci,a ked sa hanbis tak nechaj nech ti on strci do papulky a na prsicka striekne,a postupne ziskas skusenost:))

janekMY33

sama to nerob vies ze sami sebe nedokazeme sposobovat bolest ked to robi niekto druhy tak to skor primeme a pisala si ze nechces vizerat neskusena to tim ze nebudes mat blanu nespravis to spravis dlhorocnimi skusenostami

ShaulaThalit

ako si mozes byt 100% ista, ze mas blanu pretrhnutu? Bolest je vacsinou vtedy, ak nie si uvolnena, alebo ak ju pretrhnutu nemas, pripadne len ciastocne... nechaj to prirodzenym sposobom plynut... ten, kto ta lubi a chce sa s tebou milovat, tak sa bude milovat s tebou aj ked si panna a este aj trosku blba...