ako je to na VS?

Príspevok v téme: ako je to na VS?
paula20

ahojte, viem, ze toto je forum o zdravi, ale chodieva sem mnoho ludi a preto sa chcem na vas obratit:) od septembra budem navstevovat VS a preto ma zaujima ako to tam cele vyzera. ako mate podeleny rozvrh? hodiny vam nasleduju suvisle, ci mate medzi nimi prestavky? ak ano, co potom robite? chodite domov alebo tam len cakate na dalsiu hodinu? a rozvrh ste si sami zostavili? a ste na vasej skole tam spokojni? je to iny zivot ako na SS?:) dakujem vam vsetkym za odpovede:)

vevericka

no na to, aby si sla ku staniciam mas urceny pocet kreditov, neviem, ci je to na vsetkych VS rovnake, ale my sme museli mat za 3 roky studia minimalne 180 kreditov ziskanych
takze to vychadza 30 na semester
a este bola podmienka v prvom rocniku, aby ta pustili zo zimneho do letneho bolo treba minimalne 15 za zimny a potom dokopy za cely 1. rocnik minimalne 40, aby ta pustili do druhaku

vevericka

neviem ako to funguje na inych skolach, u nas(prifka), to bolo tak, ze kolko povinne volitelnych a volitelnych ste si dali bolo na vas, povinne treba vsetky zvysok je na studentovi, je na nom ako si to spravi, hlavne aby mal do stanic potrebny pocet kreditov..

sasasanka

som prvacka a v zimnom semestri nemam ani jeden volitelny predmet.len 7 povinnych.to moze byt? potom mam povinne volitelne az v letnom semestri

hellohello

ja teraz idem tiež do prvého ročníka na VŠ, idem na EU na fakultu podnikového manažmentu, tiež som zvedavá, ako nám podelia rozvrh. Dúfam, že tam nebudú moc veľké medzere :( inak, dajú sa zvládať aj mimoškolské aktivity, ako napr. nejaký šport čo škola ponúka?

zviertakoooo

FF PU :)

inak teraz mi presiel mraz po chrbte ako som ctala papiere, ked som im posielala fotku na isic, trebalo poslat aj potvrdenie o zaplateni a ja som to neposlala...:/ a si hovorim ze donesiem zajtra, lenze ja som to robila cez IB a uz tam nemam pohyby za JUL..... je to velky problem?? :(

katka...

No my sme mali 5,6 povinnych predmetov, tie si musel zapisat kazdy a potom 1, 2 volitelne, tie sme si vyberali asi z piatich. Ale v prvom rocniku sme mali len povinne, takze to sme si nevyberali nic. A vo vyssich rocnikoch som si to rozmyslela este cez prazdniny po porade so spoluziakmi, co si dame. Ale neviem ci je to tak na kazdej skole.

cicila

Kati niekto tu spominal predmety resp.ze na zapise si hned musime zvolit predmety pre ktore sme sa rozhodli ? spravne som to pochopila ?

katka...

Zapis nie je ziadna slavnostna udalost. Chodte pokojne v rifliach, botaskach, tricku. Budete si len zapisovat predmety, dostavat peciatky, potvrdenia a podobne veci.