Kde vznikajú hlieny - sopeľ?

maciocicka

Ak sa tvoria hlieny v nose:-), tak z pohladu Tradicnej cinskej mediciny to suvisi z prehradenim funkcie Pluc rozptylovat telesne tekutiny po celom organizme. Takze, je nieco s Plucami Ak su hlieny zlte/zelene, je tam vlhka horucost. Ak su biele a peniste, je tam chladna vlhkost. Bylinne receptury TCM to vedia riesit.
Vid www.tcmclinic.sk

TrainingBoy

hm, mozno orientalna medicina dokaze pomoct, to neviem, ale hlieny nezmiznu to je blbost, cloveku sa kazdy den moze vytvorit az jeden liter hlienu co je pomerne bezne mnozstvo, vacsina skonci asi viete kde, je to predsa sposob ako cistit dutiny, problem moze byt pri prilisnom tvoreni a nedostatocnom odstranovani
chcel som ale poukazat na to ze hlien nerovna sa zlo, bez hlienov by ste mali sliznicu na framforce, takze vazte si to co mate...
teraz k prispevku, podla coho vies ze ich mas naozaj vela? alergia sa nemusi prejavit tvorenim hlienov, povedal to sam lekar? a vacsina hlienov ako som uz spominal skonci v zaludku tak ci tak a vacsina ludi koli tomu neprehlta...ku samotnej alergii, ak sa da tak sa vyhni alergenom, ak nie tak skus ine lieky, pocul som ze rozne navstevy prirody alebo mora pomozu a je este jedna exotickejsia metoda a tou je posilnenie imunity(pokial viem lieky na alergiu funguju presne opacne) cim mozno znizis "podrazdenost" imunitneho systemu a to vacsim mnozstvom vitaminu C, nie je to lekarske odporucanie, mozes to skusit ak nic ine nezaberie, neuskodi to
konieckoncov kym nemas plne dutiny tak to nie je take zle...

Ajuša

Mám 53 rokov a už roky žijem s týmto problémom. Alergiu mi nezistili , krčný lekár mi nasadil nejaké lieky, ale výsledok nulový. Nos mám čistý, len niekde v nosohltane sa mi to stále tvorí. Najhoršie je to večer keď si ľahnem, to len prehĺtam a prehĺtam. Som z toho už unavená, zúfala. To ozaj sa s tým nedá nič robiť? Kto poradí????

xixia

lanmi ani mne sa nedá napísať ťi mail. Mám problém s 8 mesačnou dcérkou, ktorá má stále soplíky. A 8 krát za deň odsávam.Chcela by som jej pomôcť aby sa toho zbavila

- mira

Dobre sa pýtaš kde sa tvoria /vo všetkých dutinách/, pátraj ďalej a zisťuj Z ČOHO sa tvoria a dospeješ k hlienotvorným potravinám.

lanmi

Telo je zanesene. Odporucam na isty cas vylucit zo stravy zivocisne bielkoviny. Trvanie zavisi od stupna zanesenia criev.Ak chcete blizsie info. Mozete ma kontaktovat na moj email (klick na mju prezyvku). P.S.: Neponukam ziadne detoxikacne pripravky, len radu, ako sa vyliecit sam.

apo

mam problemy s tvorenim velkeho mnozsta hlienov a suchym neprijemnym kaslom az zadusanim,hlavne v lete a som nefajciar,50r. dik