hrozne KREPOVITE vlasy. Ako ste sa tej krepovitosti zbavili?????

Merenwen

Silikón ti obalí vlas do akejsi nepriepustnej vrstvy- tým sa stáva nepriepustným pre látky napr. v kondicionéroch. Je to možno škodlivé, ale ver mi ak máš krepovité vlasy, urobíš všetko, aby si sa toho zbavila. Navyše i špičkoví vlasoví experti to odporúčajú, keď už nič nefunguje.

wiwien

no tak baby ja mám s tým ten istý problém, akože ako vata tie vlasy, dnes som si vyžehlila uplne po dlhej dobe a akože dovi dopo vyšla som von a uplny krep na mojich vlasoch a kučery, viem že to je aj počasím, ale je to katastrofa, potom som sa celý večer hambila za svoje vlasy a neviem už čo s tým :(

Lucinka33

kiola, asi maju nieco so strankou. predtym tam bolo pri kazom vyrobku tlacidlo pridat do kosika a teraz to tam nie je. neviem, co s tym maju, skus mozno o par dni.

kiola

Lucinka 33 prosím poraď chcem si na stránke www.melibara.sk kupiť viac vecí ale vôbec neviem ako si ich mám pridať do košíku alebo ako to funguje asi som úplne blbá ale akosi tomu nechápem

Merenwen

Ja som skúšala hádam už milión produktov, až som raz našla na Youtube jedno veľmi nápomocné video. Táto metóda funguje aj na mne, je síce čudná ale funguje. V to videu bolo, že keď si myješ vlasy šampónom, máš použiť kondicionér (alebo balzam). To je klasika. A však potom keď to všetko zmyješ máš si naniesť na uterákom vysušené vlasy malé množstvo kondicionéru (alebo balzamu). Bye bye frizzy hair :)A ešte niečo dávaj si to skôr ku koncom, lebo potom by si mohla mať mastné vlasy. A ešte jedna rada skús si nájsť produkty ktoré majú v Ingredients: Silicone alebo Dimethicone- tie majú protikrepujúce účinky.

mirka 23

Petka Metrix som neskušala. Ale tipujem, že by ho mali mať v tých obchodikoch s vlasovou kozmetikou. Oproti velkej pošte su dva. Ja som tam kupovala Generu.

petka18

skusali ste matrix biolage????????
ake mate skusenosti s touto kozmetikou????

mirka 23 nevies kde sa da zohnat v PO?

diana211

ellush:a co to stoji ten joico sampon,kura a tak?mas ho doma?nemohla by si mi napisat zlozenie tej kury,po pripade samponu? idelny by bol pre mna ten k-pak..