priatel nechce :(

VincentV

katie69:):chlap chce sex vzdy vsade..trafila si klinec po hlavičke, chlap chce sex vždy a všade, opakujem chlap.

katie69:)

hm kebyze som taka k***a jak hovoris tak vydem na ulicu a neriesim tu 15 rocneho pubertaka nemysls ?? ... ako sak mne nejde len o sex ale proste nechapem preco nic nechce ...... neviem ako ja som si myslela ze chlap chce sex vzdy vsade a za kazdou tak teraz tomu nechapem x(

honelnik

Katie 69,,,ak ta svrbí tam dolu a chceš sa dať pretiahnuť, tak si na to najdi dospeleho chalpa a nie 15 ročneho pubertaka ,ktorý je este panic a ak ho bude taka k...a uhanať ako si ty ,tak si chudať ako tak skoro nevrzne ,lebo sa bude bať

katie69:)

awr no nahodou z osobitnej skoly nesom ....a teraz preco myslis ze hej ?? koli tomu ze ho poznam len mesiac? alebo koli tomu ze je mladsi ? alebo koli tomu ze mam strasny pravopis??? .... ok asi tazko dakoho presvedcim ze som priemerne inteligentny clovek ale nevadi ....... a biologiu cloveka sme uz brali ...a myslim ze 15 chalan je absolutne pripraveny na sex

atoako

pááááááááni, kluci!!
ved jemu este pipik rastie! ty nie si z osobitnej skoly? prepac, no tak mi to pripada!