PODVIEDOL MA :(

Príspevok v téme: PODVIEDOL MA :(
bejbyna

Včera som sa dozvedela hroznu spravu...Mám 17 rokov, chodila som pol roka s jednym chalanom...veľmi moc som ho ľúbila..a ešte aj ľúbim..dozvedela som sa ze sa bozkaval s inou babou...Včera sme sa aj rozišli..v dobrom...len môj problém je že ja tak hrozne moc nenávidím to dievča, síce ju vôbec nepoznám ale nenávidím ju...a ešte že ja ho stále ľúbim, tak ako ľúbim jeho som ešte nikoho neľúbila..neviem si predstaviť ako dalej budem bez neho...proste tie pocity sa nedaju ani opisat...je tu niekto kto zažil podobnu situaciu? ako ste sa vyrovanli s podobnymi rozchodmi?

bejbyna

jeej dakujem vam velmi pekne za rady..naozaj mi to velmi pomaha...presli zatial len 3 dni odkedy sme sa rozisli, takze nic moc...Cez den ked som v skole, tak na to moc nemyslim, najhorsie je to ked pridem domov, alebo vecer pred spanim...vtedy sa tym najviac trapim...a bojim sa ze co bude ked ho uvidim ( co je dost pravdepodobne kedze byvame na tej istej ulicke )ja ho stale lubim a ked ho zbadam tak budem zasa na zaciatku, cize u mna to ze zide z oci zide z mysle asi nebude mozne :(

usiko

no, tiez som to zazila, ale mala som 16, a bolelo to, ale co uz, povedala som si, ze ked sa bozkal s inou tak onho nema vyznam stat...a pustila som to z hlavy.....je to chudak a nebudes predsa lubit chudaka....

purblanka

napíš nám sem každý deň,ako sa máš,čo je nové,pomôže ti to,a my ti tiež radi pomôžeme.Neboj,drž sa,papa

lienka lenka

nerieš kto je to dievča. je to zbytočné, ona v podstate za to nemôže. možno o tebe ani nevedela. iné by bolo keby ti to urobila kamarátka a vedela by o vašom vzťahu. tiež radím aby si si užívala, choď von, zmeň si účes, kúp si niečo pekné, proste si urob radosť. časom to určite prejde, poznám to :) a na toho chlapca sa vyprdni, po polroku sa hneď bozkáva s inou, čo by bolo potom za rok? neriskuj...

bejbyna

jaaj no nezostava mi nic ine ako snažiť sa zabudnut...no ja viem ze treba chodiť von s kamaratkami a snazit sa mysliet na ine, lenze vsetky kamaratky maju frajerov, a ja ked ich vidim spolu ako su stastni to je hroznee...nie ze by som im zavidela, ale proste vtedy si najviac uvedomim ze ja som o to prišla...a este ze to dievca s ktorym ma podviedol..myslite si ze by bolo dobre si zistit kto to je? alebo by ma to trapilo viac keby sa to dozviem??

purblanka

moja,neráp sa,nezaslúžiš si to-kašli na neho.No viem,ľahko sa to radí,ale všetko je iné.Poznáme to mnohé.Si mladunká,nájdeš si ešte.Ja som mala prvého chalana tiež v 17,a rozišli sme sa po 5 rokoch.Hlavne teraz neseď doma,potrebuješ ísť medzi ľudía niečo robiť.Ak ho stretneš,buď usmievavá,nech si nemyslí že je jediný na svete.Povedz,že sa máš fajn,keď sa ťa opýta,aby si nemyslel,že bez neho už život nemá zmysel.Má,to áno.Takých ako je on je veľa,ale ten pravý,príde.Hlavne hore hlavu mojko.Zmeň si účes,kúp niečo pekné na seba a teš sa.No viem,že ako sa máš tešiť,keď si prišla o lásku.Čím skôr musíš zabudnúť a postaviť sa na nohy.Nestál za to,ak to urobil.Je to lepšie teraz ako po rokoch sa rozísť.Držím palce

milovna

jeeeeeeeeeeeejha ja som zazila este horsie:-)a to ze som mala 4 roc.vztah a podv iedol ma nie bozkavanim ale so sexom:-)mesiac som si pretrpela a teraz mam snubenca ineho:-)mas 17.uzivaj si mladost.o vazne vztahy sa staraj az tak po dvadsiatke:-)

nieeee

egresko-ak ti niekto zacne strkat do ust jazyk....tebe to pride normalne a bezne ak sa jedna len o priatelov?????
sa uvedom...nie je bozk ako bozk!!!