Paci sa vam meno Rebecca?

Príspevok v téme: Paci sa vam meno Rebecca?
kukuskaaaaa

no mne velmi ale mojej polovicke nie :( ze on si to meno spaja s nejakou bosorkou ...a ze tak hovorievali aj doma niekomu kto neposluchal a tak ... ved ako to aj u mna sem tam poviem macicke ze ty si ale rebeka ..... ale ked mne sa to mienko tak paci ze by som ho dala aj babatku co cakam :):) myslite ze to je pekne meno? nevysmievali by sa jej podla vas v skole alebo tak? bo niektore mena su fakt take ,,ani do zahrady,, hi .. myslite ze aj Rebeca je divne meno?

Beki

Ja sa sama volám Rebeka a velmi sa mi toto meno páči zatial som sa nestretla s tím že by sa mi niekdo vysmieval. Doteraz som mala len jeden problém že nabolo v kalendári ale od minulého roku je už skoro v každom :D

ANI413

moja dcera sa vola REBECA mne sa to meno neskutocne paci.A komu nie nech sa do toho nestara.Su ovela skaredcie mena a nikdy som nekritizovala,ved je to kazdeho osobna vec ake meno svojmu dietatu da.Rebecu sa da hoci jak volat ci rebecka,beki,rebuska atd.Aj keby sa mi dieta volalo BOBOR je to moja vec.To je vtom ze ludia su hnustny.Aspon je to moj nazor.

Beckey

ahojte, ja sa volám zhodou okolností Rebeka a chcela by som vám povedať, že nikdy sa mi v škôlke ani v škole nesmiali za moje meno, naopak, obdivovali, aké je zaujímavé a musím povedať, že nie je pravda, že by malé deti toto meno vyslovovali ako ,,Jebeka´´, keď tak, malá sestra ma volala ,,Lebečka´´:) nevidím na tom nič zlé. A myslím, že je úplne jedno, či je to Rebeka, Rebeca alebo Rebecca, keďže meno sa vyslovuje stále rovnako a keďže som Rebeka aspoň nikto nemal problém si to zapamätať alebo napísať ma správne:) to je všetko z mojej strany:)..(nikto mi nenadával, keď som neposlúchala, že som typická Rebeka, a to som bola nezbedná;))

RUSH

pýtam sa na čo zdrobneiny?,podla toho meno nevyberáme&§
,Rebeca je krásne meno,a tú zdrobneninku si vždy nájde
u tí ,ktorí ju chcú použit,ja mám Margaretu ,a to by ste neverili kolkými možnými sposobmi ju volajú,učitelia,spolužiaci,kamaráti a z rodiny každý inak!!!!

Jajka11892

Mne sa to meno strašne páči jedno z mojích obľúnených len neviem ako by si bábo volala zdrobneninou... Mne osobne sa páči ešte aj Sofia (idem si ho dať aj ako birmovné meno) a aj keď povieš Sofinka alebo Sofi je to velmi pekné. Páči sa mi aj meno Tamara a Timea.. Naozaj neviem aká je zdrobnenina od mena Rebeka.

Rebcca

cawte ja sa volam Rebecca xD no ja sa scje meno nemam ziadne
pripomienky[ved ako aj inka :D) V preklade to ynamena očarujuca co dufam ze aj som hi xD