Prečo ešte nespíte?

david23

lost zastavovať na priechodoch je riskantné, moje prvé auto skončilo takto v šrote:-) ženská zastavila na priechode, za ňou chlap, za ním ja a do nás napálila nejaká sprostá ženská(vraj si nevšimla, že brzdím) a škodu 120 som mal ako harmoniku. Z poisťovne mi dali za ňu 2000 sk a poslali ma do kelu

david23

ojka super video. Tak rozprával som sa so spolužiakmi, tí tam boli do 9tej, takže zažili aj tombolu. Nakoniec to skončilo tak, že každý si bral bundu, ktorá sa mu páčila. Spolužiakovi asi niekto jeho vetrovku zobral, tak zobral aspoň frajerke nejaký kabát:-) Ďalšej spolužiačke zobrali koženú bundu, tak jej ostala nejaká XXL bunda, že sa drkotala cestou domov, lebo ju podfukovalo. Ďalší spolužiak išiel domov bez bundy... Podľa mňa to zle poriešili, mali poslať každého domov a na parlamente ich potom po identifikácii rozdeliť. Lebo ako k tomu príde spolužiak, čo mal kabát za 100 éčiek. Ja som nepil, robím teraz praktickú časť v jednom podniku v TT u rodiny, tak som z TT išiel rovno na Starohájsku, vyzdvihol spolužiakov a šli sme tam, plánoval som sa tam trochu naštartovať a nechať tam auto, ale potom som si to rozmyslel, že nebudem dlho a vidíš ako to dopadlo, bol som tam do 6tej.

lost

ojka, vidis
natankuj.sme.sk

za toto by som bral vodicaky na extremne dlhu dobu.. ten ak by mi nevyplatil hotovost za nove vozidlo, tak by som ho tam asi zabil :)

to na margo toho, ze clovek je ohladuplny a doplati na to ;)

bingham

ja sa trojkolkujem :D...vies co...iba obcas...ale bicykel neni moc pre mna :)

a v tt sa nemas kde bicyklovat ??? :)

lost

no jo, ale kde sa bicyklovat? :)
mozno hradza, lenze ako tam dopravim bike z TT? jedine ak najdem nejaku tu srandu na strechu, ten drziak, ale kde to budem skladovat..

lost

napr cesta dole z pezinskej baby je super na bicykli.. (moznomotorka by bola este viac super), ale sakra nebezpecne :))
ono cim dalej, tym viac aut a teda bicykel uz asi nadobro pochovam... (na beznych cestach a cyklotrasy na Slovensku nemame)

lost

no isiel by som aj viac, ale bola krizovatka :P

no OK a co ak by som behal 35kmh tam kde je obytna zona a limit 20kmh? :P aj ten clovek by bol blazon? :D

inac da sa to na viac miestach, ale toto bolo niekde v rakusku (su tam v mestach paradne kopce) a minimum aut :)

(mam dobre brzdy aj na bicykli :P )

ojka.

lost, už neviem, nejak som sa preklikala k nemu, asi cez FB, ale hneď som si spomenula na teba ((:
hmmm, tak rýchlo na bicykli? čo si cvok? to si kade tak rýchlo frčal?