Prečo ešte nespíte?

lost

hmm, hehe mozno snezna burka? :D
inac to je dobra otazka, nikdy v zivote som nad tym neuvazoval, ci je to mozne :))
sranda, ake detaily mi unikaju :)
resp ako malo si clovek uvedomuje, resp vsima si :)

User_37597

ja neviem ale nad Madarskou castou slovenskej republiky som pocula hrmenie.je to normalne?20cm snehu,raz snezi,raz fuka,raz oboje a do toho blesky?

Lj

tak preco si nedal vcera tie veci hned na tu temu?aby bolo jasne ze je to tak.Ale aj tak keby to bolo vymyslene tak preco hned odsudit dievca ktore napise o sebe ze je blondinka,modre oci a toho sefa nikto nesprdol.Ved to je uz vsetko jedno.Kaslime na to.Ale zacina sa od malych veci zmena vsetkeho.
Ked uz tak tak poucme mlade blbe dievca a nie hned hrrrr vsetci na nu.Moznosti je tolko ze nevieme aj tak kde je pravda.

lost

Ten isty prispievatel pisal ze 1. ma manzelku atd.. a potom zrazu ze je zena a ma priatela a potom henten prispevok, ze ma 20 slobodna :)
Cize 1 a ten isty uzivatel (na99%) a 3 uplne ine story :)
Sice ich neviem najst, no niekde tu vcera boli :P
To je v 99% pripadoch vcelku presny ukazovatel, ze si niekto robi srandu..

lost

Inkognito

haha :D "sedem nula nula" to mas este nie ze digitalny, ani analogovy, ale slovny budik? :D

ojka, no .. ja som dnes skoro oslepol, ked som vstal a pozrel von oknom :D ja ze "hmla?" "neee, len sa mi este nezaplo triezve videnie" "aha to fakt snezi, wow, laurina mala pravdu, toto neni pol mili metra" :D

jaj to bude radosti, ked pojde bastien von :)

ojka.

do električky ma nik nedostane (-:O na tie mám ťažké srdce od posledného razu....
už sa musím teraz premáhať, aby som šla do roboty busom, lebo peši by som to mala faaaaaakt dosť ďaleko :D
inko, a ty do školy?