Únava

Príspevok v téme: Únava
Lubosh7

Čauko, už dlhšiu dobu pociťujem totálnu únavu, zaspať môžem kedykoľvek, pretože spať sa mi dá stále. Naopak, stojí ma veľa námahy premôcť sa a žiť bežne, i keď v skutočnosti ma zmáha neuveriteľná únava. Je to hrozné, určite to nie je bežná únava, čo prejde. Už som bol s tým aj u lekára a povedal, že to nič. A sestrička mi povedala, že sa mám nad to povzniesť, že sú oveľa horšie prípady. Možno sú, no toto je, si myslím, tiež veľmi nepríjemné, keď človek aj napriek odpočinku pociťuje stále únavu a nedokáže ju nijako prekonať. Má niekto podobný problém? Len matne som čítal, že existuje niečo ako únavový syndróm. Neviem čo mám robiť, aby únava odišla. Snažím sa žiť zdravým životným štýlom, no i napriek tomu únava pretrváva. Nepoznáte nejaký prípravok, možno i na prírodnej báze, ktorý potláča únavu? Ďakujem

joni_

ano existuje unavovy syndrom CFS, ale najskor patraj po inych pricinach, zapaly, imunita, alergie, virusy, chybajuce viatminy, stres, psychika atd... o CFS sa jedna az ked nenajdes ziadnu inu pricinu unavy

[zruseny12]

RADA
...ako mozes tak 100% tvrdit,ze mu chyba aktivita...ak ma nejaky zdr.problem aktivita mu nepomoze,len ho viac vycerpa a znici...musi hladat pricinu preco je unaveny,ved sam pise,ze nie je to bezna unavat atd.tak asi vie posudit...rozdiel medzi beznou unavou a stalou unavou...
/nic v zlom,len ty pises ako keby si na 100% vedel/a ,ze je to z nedostatku aktivity atd./

[zruseny12]

LUBOSH
unavu moze sposobovat
-ked mas malo zeleza
-alergia potravinova
a mnoho ineho
skus napr.si dat odobrat krv,ci nemas malo zeleza...ak nie tak skumaj dalej...
daj si urobit testy na lepok,ml.bielkovinu kazein,laktozu...
inak KOENZYM Q10 je celkom dobry na energiu/aspon ja mam s nim dobre skusenosti/ale nie je dobre potlacat unava,skus zistit pricinu,preco ju mas...
VELA STASTIA