Krivy nos, nosna prepazka

Príspevok v téme: Krivy nos, nosna prepazka
James

prosim vas o rady .. ti ktori mate skusenosti .. rozmyslam o operacii nosa .. viac menej kvoli zdravotnym dovodom .. lebo uz dlho ma to trapy no nie zeby sa s tym nedalo zit .. tak ci tak .. trebalo by mi napravit nosnu prepazku a pravdepodobne aj celu kost .. aspon s mojho usudenia si myslim .. operacie sa nebojim velmi .. ale na moje pocudovanie som pocul .. ze nosna prepazka .. alebo kost teraz neviem .. ale proste ze vacsine ak nie az skoro kazdemu sa mu to po istej dobe posunie SPAT !! ... ako to je mozne alebo kvoli comu ?? .. viem ze prepazka ma tzv ( pamet ) .. ale aj napriek tomu ze nos je rovny .. resp. bude rovny .. sa prepazka spat moze vychylit ?? aj ked uz nema preco .. lebo nic na nu narobi natlak .. fakt padlo by mi par rad ludia .. budem len rad :) .. lebo to je jedine co ma trapy .. sorry za pravopis ak nahodou :) .. diki
------------------------
Plastická operácia nosa - rinoplastika www.zdravie.sk

James

no vidis ja viem ze mam dobry :D tak ono vies ako sa hovori ked sa konicek stane povinnostou tak ta to prestane bavit :D takze tak asi aj s mojou skolou .. a teraz ju neznasaM :D no .. joj este pekne casy ty prezivas nie ako ja :D:D: no ved hej :D vies dobre vsetko ukecat tak to len vyuzivaj nadalej :D:D hh .. no ved to na pisomk enie :D:D no ta fajne .. ja som to dnes tiez celkom v poho zmakol :D:D no vseci sa vyhovarame ja si to aspon prznam no my :D:D .. hh .. roztoce :D:D .. no presne .. alle tak na roztoce ma skoro kazdy ak nie kazdy alergiu .. ale dnes som sa rozhodol uz definitvne nos si musim dat spravit .. hrdlo ma stale boli .. :( .. a mandle to nesu .. zacnem uz riesit poviem dneska mame ... a musime pochodit kade tade .. ale nechcem byt cez leto doma :( na alergicke nepojdem uz :D:D .. aj ked mi brali krv nemal som v tele ani stipku alergiu a pozri ako som na tom .. . vsetko uz len tomu nosa spada ...

peter25

Ja mozem odporucit Doc. MUDr. Pavla Doležala na ORL na Antolskej. Je to super clovek, su nanho fajn referencie, mne spravil fungujuci a dobre vyzerajuci nos. OPka bola v pohode, samozrejme, ze su tam neprijemne veci(vyberanie tamponady z nosa je velmi neprijemne) ale vysledok stoji za to...

zuzic

ale nie vsetky:D tak ako aj muzi sa vsetci neboja:DDD su aj vynimky aj ked je ich malo:)) tak sa cin a hladaj!!! urcite ti dobry lekar nezaklope na dvere a neopyta sa ci by ta mohol operovat:DD a nechces ist k nam teda? k tomu mojmu?...no asi sibnuty napad ze?

zuzic

a dobry vkus mas s ofinou je to lepsie:DD preco mas skolu ktora ta nebavi? nevedel si co ta bude bavit? ja idem na vseobecny odbor takze sa nebudem moct aspon dva roky stazovat:D az potom ked si bude stanovavat vlastne predmety...:) ja neodrbavam:DD ja si len troska pomaham:D vidis preto mam radsej odpovede lebo na pisomke sa toto neda:D a dnes som zmakla fyziku tak som happy:DD uz mam skoro vsetko:) no tak drzim place s tou vyskou:) hej vyhovaras to viem aj ja:D nie si jediny bohuzial ja robim niekedy to iste...vsetkych by som vyhnala k doktorovi a seba ospravedlnujem:DD prach a roztoce to je tiez celkom slusne, mas normalny vankus alebo protialergicky? mne nezistila ani na to:D ok ok neznasas ale pojdes tam:) aj skolu nemas rad a chodis tam, tak pojdes aj k alergologicke. to bude taky slavnostny zaciatok, potom sup ku krcnym:D takze kedy tam pojdes? buduci tyzden? cim skor tym lepsie :) no ty len vies a skutky ziadne:DDD

JAMES

tak co ja viem zeny su strasne prefikane :DD .. aj ked sa tvaria ze nie :DD .. a vacsinou placu nad vecami ktore same vyhodia :D obrazne povedane :D:D no ved to .. a taki su vseci skoro .. cest vynimkam .. pocuj na nechcem ist urcite na vychod .. a o tom kovacovi som uz pocul vela .. ale dobreh ale aj trosku zleho .. ale vrajze je vazne velmi dobry .. no neviem .. ked to ani septoplastiku nepreplaca nik co je vsade zadara .. tak neviem :(

JAMES

hehe tak ci tak vyzeras super .. ale co ja viem nechaj si ofinku ::D no tak tak ako mas teraz :D:D hh tak ja nemam velmi tazku skolu takze viem o com rozpravam ! :D .. nemam tazku ale len blbu skolu ktora ma nebavi :D pocuj tak ty si dobra :D:D hh dva krat to iste povedat :D no neviem ci na pisomke by to fungovalo asi nie co :D:D .. no drzim prsty teda :DD aby sa ti darilo aj nadlej takto odrbavat :D . .. joj ked budem davat prihlasku tak nezalezi na sume .. hlavne aby som sa tam dostal kde cem .. no ved jasne .. ale tak ja stale tak vyhovaram vies :D:D . .. joj blby nos :( boze alergologicke ja neznasam .. bol som tam a nic mi nezistili iba na prach a tieto chrobaky dake co su vo vankusoch .. a tak vies co myslim by to vypadlo teraz . a na nic ine . .. ved ja viem

zuzic

aaa a sme doma:DD v com su zeny zvlastne? hm?:)) james ja sa citim tak isto. ver mi ze ked som videla na oddeleni tych lekarov, co na mna totalne kaslali co na mna pozerali len ako na kus tovaru ktory cim skor nech vypadne, nebolo mi jedno kto ma bude operovat! preto musis hladat...ale cim neskor zacnes tym neskor najdes...ja za teba hladat nemozem nepoznam tam nikoho...keby si potreboval chirurga, jedneho dobreho poznam z vychodu ale ty potrebujes orl a toho ja nepoznam:( skus sa niekoho spytat..v rodine, kamaratov, v skole, znamych... a co to co ti napisal off?

zuzic

o dakujem:DD az na tie mastne vlasy...hm...myslis ze je lespie ked si necham ofinu alebo si ju vypnem?:DD si starsi ako ja takze je uplna hlupost ze mas menej ucenia:)) mame to rovnako ak nemas ty horsie takze sa chapeme:DD ja som uz zblbla:DD a poriadne mi hrabe:D zajtra mam ist odpovedat z fyziky, mam ju presne medzi tak mi drz palce hadam to ukecam aj dnes som jednu ukecala:) nevedela som cele ucivo tak som tu istu polovicu hovorila dva razy za sebou, hlavne je hovorit rychlo a nevsimla si to, mam 1 :DD no to uz je na tebe tie peniaze...ty vies kolko mozes riskovat penazi a ci chces...no vidis len to udrzuj a zbavis na navyku:D inak ma napadlo...mozes mi povedat ktory clovek rad chodi po doktoroch??? komu sa paci v ambulanci ako pacientovi? nikomu! ale ja nemozem rozhodovat o tvojom zdravi to mozes iba ty. ja ti len chcem poradit ako kamaratka ze nepodcen to...ja som to podcenila a uz to lekari nevedia riesit. tak ta prosim, skus to! a co keby si isiel najprv na alergologiu? ja to tak spravim, idem najskor znovu na testy a potom ma nebude musiet orl posielat znova. mohol by si tak zacat nie? mohol by to byt ten tvoj spominany prvy krok. ale ako chces neries to, potom to uz nebudes moct vyriesit.

James

tak tak cudne plemeno :D ale aj zeny su dost cudne :D:D vies ale kopu doktorov ako berie svoju robotu .. urobi to a je mu jedno co je s clovekom a ci je vobec spokojny po takej alebo onakej stranke .. ja ked nieco uz robim alebo napr ked pojdem na operacku chcem aby to bolo 100% .. ok mozno sa mi bdue vazne lepsie dychat a nebudem mat problemy ale zas nechcem aby to bolo odflaknute a aby som nevyzeral ako debil .. napr .. a natrafit na doktora co ta uplne chape a vie sa vzit do tvojej role .. takych je teda malo ..

James

dnes vyzeras super :D:D hh ved ja tiez toho moc nestiham .. ale tak keby ze si bola na mojo mieste tak by si asi bola rada .. lebo to moje ucenie je proti tvojmu ulne nic :D by som zblbol totalne :D:D .. joj ale som dnes asi 4 hodky spal len..salene to studovanie ,, .. no okrem penazi ::DD dost na to asi rozhadzem penazi :D co uz .. ja som dnes este kvapky nemal :) .. ale asi si uz vecer dam ... som dnes rano daako rychlo zaspal vies tak som uz ani kvapky si dat nestihol :D:D .. . ja viem viem .. mas uplnu pravdu robim blbost .. ale to vies ako sa mi chce behat po doktoroch ked to tam nemam rad .. a vseobecne bojim sa ci operacia vyde tak ako chcem a stale spekulujem .. joj .. nevem sa rozhdonut co ako prve urobit a uz je januar .. .. :(