pomôžete mi vybrať ?

meggy10

denz nadychani sa, napocitaj do 10 a pod mi pomoct pratat, lebo mame neporiadok a mne sa moc nechce a akurat mi aj maly vstal parada a este nam teraz volali,ze kocik prisiel.

Denz

milan- tak to je ina vec......sorry.
no.....ja som mal vo forde pocit ako v kokpite......nevidis do zadu poriadne....
ale je to vsetko o zvyku...

Milan A.

Denz, ten automat potrebujem zo zdravotného hľadiska. Mám problém s ľavou nohou. Síce mi manuál nerobí veľký problém, ale auto kupuješ aj na 10 rokov. A ktovie ako to bude so mou za 10 rokov. Preto sa mi takéto auto zdá riadiť jednoduchšie. Pravú nohu mám totiž v poriadku.

meggy10

denz kazdy si kupy to comu vyhovuje moja mama chce iba automat, ale na aute pre istotu nejazdi, a ford je dobra znacka a nove mondeo je pekne. tak si kup urcte ford, opel je taky az velmi jednoduchy.

Milan A.

meggy - ďakujem. Tiež ma srdce ťahá k tejto značke, ale ako som čítal forumy, tak je dosť blbý výhľad dozadu. Preto som založil túto tému. Aby niekto poradil. Ale si zlatá.

Denz

kup si klasiku....nie automat.
Jazdil som vo Forde a je to strasne.....ten pocit ako automat skube pri preradovani....
a aj spotreba je podstatne vyssia a o servise ani nehovorim....

Milan A.

Skúšobné jazdy nerobia. Sedel som v predajni. Ale neviem sa rozhodnúť. Ford je dizajnovo nádherný ale na ovládanie je opel lepší. A ja som začiatočník. Ale však prax je prax. Skôr som myslel, či nemá niekto osobnú skúsenosť s nimi. Dík.