HAK a bolesti hlavy

Príspevok v téme: HAK a bolesti hlavy
zuzummm

Ahojte, vystriedala som uz tri rozne HAK: Jeanine, Lindynette 30 a Lyndi 20 a pri kazdej z nich ma pomerne casto bolievala hlava a castejsie som mavala aj migreny s aurou. Teraz po trojmesacnej prestavke (pocas ktorej ma hlava ani raz nebolela) mi gyn. predpisal Yaz. Ak niekto z vas Yaz uziva, ake mate skusenosti co sa tyka bolesti hlavy? Mal niekto podobny problem? Vedeli by ste odporucit nejaku inu znacku, ak by ani Yaz nesadol? Dakujem

levicaaaaa

faith: ale tak hádam ti neni jedno či zomrieš o pol roka alebo o 50 rokov...

ako môže jedna žena takto uvažovať...

niekto

ono to nieje take jednoduche ze tak i tak zomries
z hak mozes dostat trombofiliu ktora ti moze sposobit mrtvicu cize ti odumrie cast mozku a ochrnies mozes zit aj 5 rokov bez toho aby si sa vedela pohnut ,krmenie sondou , plienky ...
cize nie nieje jedno ako zomries
samozrejme trombofilia patri k zriedkaim vedlajsim ucinkom

btw ja som sa rozhodol zit vecne a zomrem iba v pripade ze mi to nevide;-)

Faith

mňa hlava bolí už od 13 rokov vtedy som nebrala antikoncepciu, tú beriem asi rok a pol tiež ma bolí hlava ale pochybujem že z toho.. keďže ako som spomínala bolela ma aj pred tým..:D:D ja som tiež počula že gynekológovia predpisujú hak preto že z toho niečo majú... ten môj to so mnou tiež veľmi nekonzultoval dal mi urobiť testy, pozrel na výsledky spýtal sa akú drahú ju chcem a potom mi jednu predpísal na mesiac ..keďže žiadne problémy som nemala prišla som si pre ďalšie tabletky na tri mesiace :D:D možno som hlúpa ale s Hak som spokojná a uľahčuje mi život.. a v budúcnosti tak či tak zomriem.. tak je hádam jedno ako.. :D:D:D:D:D:D

niekto

neviem preco ta neinformoval skus sa ho spytat

bola tu baba ktorej gynekolog povedal ze pharmatexu neveri

ucinost akejkolvek antikoncepcie sa nevyjadruje v dovere ale v statistikach
tkzvn pearlov index vyjarduje pravdepodobnost otehotniet za rok neviem preco ten gynekolog tvrdil ze tomu neveri ked podla pearloveho index to je ucinne ...

zuzummm

Ahoj niekto, dakujem za radu. Prestudovala som celu stranku o Pharmatexe. Nemozem sa vsak zbavit pochybnosti. Preco ma moj gynekolog o tejto moznosti vobec neinformoval, ked sa to zda byt take idelne? Nechce sa mi verit, ze by kazdy gynekolog predpisoval HAK len kvoli proviziam od farmaceutickych dealerov :(

niekto

je jedno ako na to reagovali ine zeny
kazde telo je ine a tak isto sa inak vyrovnava z hak

ked ta boli hlava nevymyslaj a vykasli sa na HAK ak mozes je to svinstvo ktore ti moze vaznne poskodit zdravie (mrtvica, tromboza,srdc.problemi), tvojmu telu sa to nepaci tak ho pocuvaj :P

btw su aj ine sposoby ako sa chranit rovnako bezpecne ako hak beztohoaby ti to ohrozilo zdravie akurat to nieje take pohodlne

www.zdravie.sk
www.zdravie.sk
www.zdravie.sk