Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tep srdca nad 80

vz

Hviezdicka
citis sa dobre,ked mas taky nizky tlak?
ja mam tiez,ale stale a citala som,ze to moze byt koli nejakemu choremu organu

Hviezdička

ja mávam nízký tlak 80/60 :-( a to pijem aj veľa tekutín.

Vysoký tlak môže byť aj dedičnosť, nezdravý, nezdravý životný štýl, obezita a sedavý spôsob života.

Ale mávala som aj 136/73 a pila som aj cesnakovú šťavu a veľmi mi pomohla. Bola som aj na EKG a všetko v pohode.

Vieš čo urob objednaj sa na EKG a najdú hlavnú príčinu tvojho problému. A dajú ty na to presné lieky a budeš mať pokoj. Len budeš chodiť neustále na kontróli.

Teresita

ja mam 14 a ten isty problem, ale mam este viac tepov srdca a je to v pohode. Nezaoberam sa tym a nic sa so mnou nedeje.

olara

ja ked som mala tolko,zacala som brat blokatory.Teraz mavam s nimi okolo 80 a niekedy citim aj tak busenie,ako keby som mala nad 100 a bolest medzi lopatkami...

olara

fenix1
spoluziak by si mal odmerat tlak,ci nema nizky a srdce to potom kompenzuje tachykardiou

Ja mam tiez nizky tlak,niekedy iba 85/55 a musim brat lieky na vysoky tep.To je tak koli nizkemu tlaku

EDYZON

MAM 63 ROKOV CELY ŽIVOT SOM ŠPORTOVAL EŠTE AJ TERAZ CHODÍM 1 KRÁT ZA TÝŽDEŇ HRÁVAŤ FUTBAL NEMÁM PROBLÉM Z BEHANÍM MAM PULZ V KĽUDE OKOLO 85/95 TLAK POD 130/94 EKG OK PULZ PRI ZÁŤAŽI 132 MAL BY SOM BRAŤ LIEKY NA ZNÍŽENIE PULZU.

veronero

Ja mam tep v klude 110, interna mi povedala ze to je zo stresu (7 rokov v kuse)? Tabletky mozem/nemusim, podla toho ci mi to prekaza.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tep srdca nad 80 - Fórum - ZDRAVIE.sk