Zapal prinosovych dutin

Príspevok v téme: Zapal prinosovych dutin
akinom007

Dobre ranko prajem, poradte nejakee rady ako sa dostat zo zapalu prinosovych dutin bez antibiotik?
Nerada by som ich znova brala, mavam to dost casto naposledy v semptembri som musela koli tomu brat a atb.mi narobia vzdy kopec dalsich probelmov.
Dnes som sa zobudila s totalne upchatym nosom ale hlieny mi len zatakejau dnu, nie a nie von, neskutocne ma stipe a pali hrdlos toho, obcas mi vypadne hlas poradte ak mate skusenost co vam zabera na taketo problemy.

Jess

Ahojte mala som zapal prinosovych dutin 4 dni neskutocne bolesti hlavy tlak v strede cela a bolesti oci bola som zufala 3x denne som sa zobrala deku a naparovala som sa po 30 minut a nie a nie aby mi hlieny uvolnilo.Potom som si precitala na internete ze je najlepsie dat si cesnak myslim ze sa tu spominal ale ani to mi nepomohlo tak som sa rozhodla pre nieco coho som sa dost obavala najprv.Dala som si slanu vodu na naparovanie ked voda zacala vriet zobrala som deku na seba aby som sa pri tom naparovani aj poriadne vypotila a trosku mleteho cierneho korenia na ukazovak a vdychla som do obidvoch nosovych dierok stipalo ma az v strede cela ale huste hlieny vsetky pekne stekali von z nosa na druhy den rano ma uz hlava tak nebolela ale naparila som sa este 2x a vecer mi uz nic nebolo ziadna bolest hlavy a nos uvolneny.Takze radim 30 minutove naparovanie nad slanou vodou a alpou a mlete cierne korenie do nosa vdychnut trosku.

hviezda01

daj si kvapky do nosa,a po cca 10 minutach sa nahrej nad soluxom,alebo infralampou...mne to odporucila lekarka,ked som mala ten isty problem,a pomohlo to

RNG

niekolkokrat denne kvapkat na stiedacku koloidne striebro alebo roztok GSE nakazu v nose vynici.
Ak sa dostane do pluc treba brat aj oreganovy olej, davka ucinnej latky v nom musi byt aspon 3x100 mg carvacrolu. Dobra znacka su napr entericke kapsule firmy NOW, kde je v kazdej kapsuli 100 mg carvacrolu.Znacky, ktore neuvadzaju zarucene mnozstvo carvacrolu su podradne.

Katka87

jajkafr: urcite neber 7x rocne ATB, tym si uplne znicis imunitu. Ak mas s nou problemy, nech ti imunolog predpise nejake lieky na jej zvysenie, mozes sa nasvecovat biolampou, ale ber to tak, ze bude trvat nejaky cas, kym ti to pomoze. V kazdom pripade tie choroby u teba by nemali byt horsie ako su teraz, pretoze ti tie ATB aj tak uz davno neucinkuju. Ja odkedy som pred rokmi prestala brat ATB, prestala som byt chora. Za 10 rokov som mala tak zlu chorobu, ze som ich potrebovala asi 2x. Momentalne ich tiez beriem, pretoze som dostala hnisavy zapal po operacii. Ale inak sa im vyhybam a takmer neviem co je to chripka, mam ju tak raz za par rokov aj to 3 dni.

Nollus

Caute no ja mam alergicku nadchu uz asi 3 tyzdne a ta mi presla do zapalu prinosovych dutin teraz som bral tyzden antibiotika ale moc to nepomohlo nahrievam sa naparujem cistim nos slanou vodou kus to pomaha ale nie je to este sto percentne sa vas chcem opytat ze vzdy rano ked si vyplachcnem nos je vsetko okej vykasliavam hlieny atd no poobede sa to vsetko zastavi zase ma zacne boliet hlava a opat ziadne hlieny co s tym mam robit? dakujem

Nollus

Caute no ja mam alergicku nadchu uz asi 3 tyzdne a ta mi presla do zapalu prinosovych dutin teraz som bral tyzden antibiotika ale moc to nepomohlo nahrievam sa naparujem cistim nos slanou vodou kus to pomaha ale nie je to este sto percentne sa vas chcem opytat ze vzdy rano ked si vyplachcnem nos je vsetko okej vykasliavam hlieny atd no poobede sa to vsetko zastavi zase ma zacne boliet hlava a opat ziadne hlieny co s tym mam robit? dakujem

lary56

Ja mozem tiez odporucit kolostrum a gel z aloe very, colostrum je vlastne materske mlieko a imunoglobuliny, ktore obsahuje zabijaju virusy , bakterie a podobne, je dobre, ked choroba zacina, ale i preventivne na imunitu, a gel z aloe je uplne na vsetko.

jajkafr

akinom
môžeš skúsiť aj to koloidné striebro čo tu bolo už písané nesmie sa však užívať s ATB čiže ani s Bioparoxom teta si s ním vyliečila streptokoka a unikla tak vyberaniu krčných mandlí dostaneš to v lekárni ale nie v každej treba skúsiť vo viacerých