Ako vyrásť aspon 2 - 3cm?

Príspevok v téme: Ako vyrásť aspon 2 - 3cm?
luulis

Dobrý deň,
takže mám 16 rokov a asi 170 cm ,ale tie si už držím nejaké 2 roky,takže si nemyslím že ešte viac vyrastiem,aj ked by som to potrebovala.Ale kamarátka má inšpirovala -hrá volejbal a na to aby mohla hrať za vyššiu "ligu" musí mať 180cm ,teraz má 178 tak ju tréner dáva každý tréning zavesiť na rebríny podľa vás to má nejaký efekt?RESp.moja najdôležitejšia otázka Poznáte nejaké iné spôsoby ako vyrásť?Ďakujem

Nikita 13

Ahojte, mám 13 rokov a meriam asi 135 až 140 teraz newem ale asi tak dako, tak pls pomôžete mi ako mám vyrásť a čo mám pre to urobyť ? Diky :-)

ronni

princeznicka...omg...to akože fakt chceš ešte vyrast??...šak maš 178 a to ti je malo???...moja sestra ma 28 rokov a ma okolo 175cm...a kolko potom ty chces mat???...sak uz teraz sa pomaly cez zarubnu neprejdes a to mas 9 rokov???...naco chces potom este vyrast??? X_x

ronni

Ahojky :)....ja ma 13 rokov a 164cm...chcela by som vyrast pretože by som chcela byť modelkou ale to musim mať minimalne 170cm...mam brat nejake tabletky alebo čo??....pls pomožte :) :)

full HD

Nechcem vypadať mimo, ale ma tu zaujalo, čo ste písali o ,,utvretí chrbtice,,.

o čo tam die??? kde sa nahádza ten posledný ,,kusok,, ktorý, sa vlasten rast ukončuje, ktorý ostáva ešte do dospelosti otovreny??

To prvýrkat počujem ,že ,,uzavretá chrbtica,,.

DIKI.

A sorry, ak rušim:D

P:S: ja mám len 157cm, chcela so mbyyť vyššia, a doktorka mi odmietla dať rastový hormon!!!!!!!!!!

takže tolko k teme..som sa narevala doma...:-((

A teraz som spokojna a už to neriešim...:-)))