Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?

Príspevok v téme: Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet?
usiko

AHOJTE. MAM TAKU OTAZKU.....NA KTORY POKUS, RESPEKTIVE PO KOLKYCH MESIACOCH OD ZACIATKU 'SNAZENIA' STE SA DOPRACOVALI K TEHOTENSTVU? A PODARILO SA VAM TO SPONTANNE ALEBO ZA POMOCI NEJAKYCH LIEKOV /LUTENYL.../ ALEBO INYCH HORMONOV? KOLKOROCNE STE OTEHOTNELI?

NEROBIM SI ANKETU, ALE S MANZELOM SME ZACALI A MAME UZ VIACEJ PO 30, TAKZE BY SOM CHCELA VEDIET, CO OCAKAVAT.....CI CAKAT HNED ALEBO JEDNODUCHO ANI NEOCAKAVAT SKORE TEHOTENSTVO A TAK...VED VIETE....

DAKUJEM
---------------------
Poradňa - Neplodnosť / sterilita www.zdravie.sk
Tehotenstvo - www.zdravie.sk

mrkvus

kočky, ja neviem, nemám odvahu, nechám to na víkend.

Papala som kyselinu listovú v tabletkách, ale už som radšej prestala, lebo som sa dočítala, že to nie je moc dobre, že by sa mala radšej prijímať v potrave, tak sa dopujem zeleninou.

Manžel by bom šťastný ako blcha, aj ja, aj moja rodina, všetci... :-)
On mi tiež radí radšej počkať, ako sa to všetko vyvinie, snažíme sa to nechať tak, a nemyslieť nato, no, ale je to veľmi ťažké, teda aspoň pre mňa, on má stavbu na starosti, tak nato ani nemá kedy myslieť.

dnes je to 8 dní, čo mi mrcha mešká, a BT stále 37,1 st. Bruško už tak nebolí, a prsia sem-tam.

tak snáď cez víkend, tak držte palce...
:-)

mirka 23

mrkvuuuuš, ja som myslela, že si si robila test a že maš novinu :-) Nas naťahuješ jak toto.. a seba a manžela/priateľa ani nehovorim.
Len papaj kyselinu listovu aby bolo všetko OK :-)

isabella

mrkvus, to je skvele, podla mna si tehu, aj ja som to tak mala, boleli ma velmi prsia, v noci som vstavala na wc curat a v podbrusku som mala pocity uplne na mrchu, ale tak ja ju vzdy do 24-48 hodin od tych pocitov dostanem a vtedy nic a ked mi uz meskalo 4 dni, tak som spravila test a bola tam po troch minutach druha ciarka, som skoro plakala :-)))))))))

blska 444

mrkvus ja som zacala tak isto,boleli ma prsia,brucho,v noci som zacala vstavat na zachod a prespala cele dni...a uz je to tu:))nadsenie obrovske,drzim palec nech to vyjde aj vam!

blska 444

usiko aj my sme sikovni:)sme sa na konci aprila rozhodli popracovat na miminku a uz som v 12 tyzdni:)))nikto tomu nechce verit,hihi.

mrkvus

ďakujem kočky za milé slová...

ja s tým tehu.testom ešte počkám, možno nájdem odvahu cez víkend, uvidím, ved keď mrcha nepríde, tak hádam....strašne by sme chceli bábo, a popravde, ja tomu neverím, žeby som bola tehotná, už som mala pár planých poplachov, tak radšej to beriem s rezervou, chcela by som tomu veriť, ale bojím sa, aby som nebola potom veľmi sklamaná.

:-)

usiko.

neviem, podla mna si tehotna....ja som v ranom stadiu tehu mala raz taky krc v maternici, co som sa musela skrcit, lebo som si myslela, ze mi ju taha cez posvu von. Ani som sa nevedela vystriet...tak som zavolala na gyndu a objednala sa. Zial , az o 10 dni, takze dovtedy, kedze mi boli veci cudne, ze v podbrusku nejake cudne bolesti, mne na odpadnutie, zle, unavena.....tak som si spravila test a potom dalsie 3 a bola som tehu...samozrejme, ze som nemohla verit a isla som k lekarovi a on ze ake mate tazkosti. Ja na to, ze asi som tehu. On pozrie do karty, /snazili sme sa od januara a vo februari som bola u dokiho/ a hovori: no, to by ste boli velmi sikovni...a boli sme....takze ja ti to odhadujem, ze si...cysta neurobi priznaky tehotenstva...

mrkvus

usiko

no, ešte som nenabrala odvahu, bojím sa, že to môže byť cysta, kt.niekedy môže spôsobovať aj vynechanie mrchy, už sa mi to raz stalo, tak som skeptická, a radšej si nič nenahováram.

Dnes je to 7 deň, mrcha nič, prsníky bolia cez deň, aj tam dole to sem tam zabolí, napr. včera večer som bola taká unavená a podráždená, že som nechápala, a poriadne ma bolelo tak dole, až som si myslela, že je to začiatok mrchy. A tak zle ako spávam v tieto dni, som nikdy nespávala, a vždy ma zobudí moč.mechúr... tak neviem, BT stále 37,1.

Fakt sa strašne bojím, aby to nebola tá hormonálna cysta. Ešte počkám s tým testom, a uvidím.

Dám potom vedieť. Držte palce.

A zabudla som, že cez deň chodím na záchod asi tisíckrát, ale to môže byť možno aj z prechladnutia, lebo nedávno som mala zápal moč.ciest, ... tak uvidím.

Myslíte, že ak by to náhodou bola tá hormonálna cysta, že by som mala tu bazálnu teplotu nad 37 st.? to som sa nikde nedočítala.

dakujem za rady a príspevky, je super, že človek sa má kde vykecať, ak to ešte nechce povedať svetu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Za ako dlho sa vam podarilo otehotniet? - Fórum - ZDRAVIE.sk