90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..

Príspevok v téme: 90.Dnovka od 15.2 (Pondelok), Hladam partacky..
Sesi

Caute bambulky..Nechce sa k vam neaka ku mne pridat??Od pondelka zacinam..Viacerim nam to pojde lepsie..Ja som tuto dietku uz drzala z babami z tohto fora.vydrzala som viac ako 2 tyzdne..dala som dole 4Kg..ale potom prisli narodeniny a torta a tak ved chapete ma..takze ak mate niektora zaujem sa pridat..tak smelo mi napiste..budem len rada..uz sa na vas tesim.Inac mam 18 rokov
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

kvetinky

sesi

ale pokial máš tie prvé dva dni, obedy a večer máš rovnaké mať len v polovičnej dávke.preto ma prekvapuje že ty máš iné papanie čo na obed,iné na večeru:)
čo sa týka váženie,keďže sa nechcem sklamať..tak po tých 20dňoch by som to dala alebo ak vydržíme,tak po vodňom dni:)

Sesi

=] no aspon minimalne 60 chcem..tu nejde o BMI ..ale chapes na kazdom kila vyzneju inaksie..a ja chcem tych 55-60 kg..Nie nie ja sa neriadim podla knizky,lebo ju nemam=]..recepty si vymyslam podla chuti..ale skusim si stiahnut internetovu knihu.mozno ma inspirujem..Ozaj ako casto sa budeme vazit?

kvetinky

sesinka

haha ved ty predsa tolko chudnúť nemusíš :-)) tebe na výšku stačí dosiahnuť 63kg aby to bolo v pohode s BMI :)))aj s tebou.
takže ja dneska mam ovocný deň. Takže len ovocie,ale zaujímavý obed.na lyžičke masla som vysmažila banán a jablko.posypala orechmi trochu a škoricou.výborne!doporučujem.večera bude grep!
ty sa riadiš podla knižky? a nie neskúšala som túto diétu,tak dúfam že to zhodím:))))))

Sesinka

=] tak ja mam 18 rokov..173cm a vazim 70Kg..chcem schudnut na 55 kg.. takze mam co robit =] heh..drzis tutou dietu prvy krat? =] ja uz druhy..predtim som z nej schudla 3 kg za viac ako tyzden..ale potom prisla oslava..a tak som si nemohla odpustit tortu na moju 18tku =] ..Takze sa drzme spolu a zvladneme tie nase vysnivane postavicky..Co si dnes papkala?..
Ja ranajky 3 mandarinky..obed syr eidam 3 paradajky a 1 krajec cierneho celozrrneho chlebika...=] na veceru splasim nieco mliecne v chladnicke..asik to budu vajicka a trosku polejem kecupom..bude to mnamkyy =]

kvetinky

SESI

ja mám 21 rokov, výška 165cm a bohužial zo zdrav.problemov mi vaha stupla z mojej pôvodnej na 69kg..chcem sa dostať do formy a schudnúť na 59kg..
čo sa týka špagiet, ja si dávam kečup trocha alebo podusenu zeleninu so šťavou na vrch.je to skorej ako čína..výborne !!!

sanddra

ahoj baby mozem sa spytat kolko mate rokov? len chcem vediet ci ste studentky na strednej alebo vysky alebo uz pracujete..ja som na strednej a dost sa obavam ze nezvladnem rano iba to ovocie dik za odpoved

Sesi

A spagety si cim ochucujes,alebo co dotoho este pridavas?Tak ja kedze pondelok zacinam bielkovinovim tak ranajky bananik,obed si spravim neaky ten vajickovo syrovi salat zo zeleninkou.Ozaj mozem sa opytat na vek?vahu a tvoju cielovu vahu?