starostlivost muzov o zovnajsok

Príspevok v téme: starostlivost muzov o zovnajsok
jarkaaaaaaaa

ked som zacala chodit so svojim priatelom tak bol kazdy den pekne navonany, oholeny,.. proste pekne vonavy.. velmi sa mi to pacilo, no preslo ho to asi tak po mesiaci. nehovorim ze smrdi, to v ziadnom pripde, ale proste neraz sa stane, ze sa stretneme a on ma na tvari vyrazne strnisko, vobec nechodi tak navonany ako predtym, da si tak maximalne deodorant. preco sa muzi takto spravaju? chapem ze nie vzdy ma nato cas, alebo naladu, no dajme tomu.. ale nepamatam si kedy tak navonavkovany prisiel.. ved zena je vzdy upravena, preco nemoze byt aj muz castejsie takyto..

uhlie

Stale tam nie je nikde napisane, ze opatky maju hlasno klopkat. Necitaj stranky, ale to co vyzaduje zamestnavatel. Hod sem nejaku zmluvu, kde zamestnavatel ziada, ze musis chodit do prace na vysokom podpatku. Nezmysly z internetu ma nezaujimaju.

Jajka,

ak ti vadia kravaty a nagelovane vlasy, tak mas asi nejaku psychicku poruchu. Yajdi si za psychiatrom.

jajka001_

a ak mi vadia pregelovani chlapi? to nie je od nich sebecké, že si geluju vlasy, navyse s lupinami? mňa to obťažuje :)to sa nevyzaduje ani v etikete to nie je :)

uhlie

jajka,

si precitaj etiketu. Kravaty sa v niektorych firmach vyzaduju. Topanky na vysokych aklopkajucich podpatkoch nie.

jajka001_

no ved, kilt. akosi sa neujal v šírom svete. ved aj v domorodych kmenoch nenosia nohavice len palmove sukienky, ak nie naholo :)

mate59

prečo by nenosili sukne?Pod kiltom vraj ani nič nenosia.Aj Korn tu pobehoval svojho času v sukni.
A kravatu ani ja neznášam,radšej rolák do saka.Ale v lete to nejde.

jajka001_

mne zas hrozne vadia kravaty. aky maju zmysel? vyzeraju tak trápne. to má byť akože znak falusu? alebo, prečo muži nemôžu nosiť sukne? nebolo by to pre nich pohodlnejšie? prečo sa ja nemôžem dívať na sexy chlpaté mužské nohy a oní môžu neustále očumovať naše?

maliina

?? a do akej prace? kazdy mame pracovny odev /smetiar-kombineza, realitny makler-rifle,kosela, bankovy sektor-oblek, kostym, opatky, chemik-plast../. Vidis, nastuduj si etiketu. Taki ako ty, potom nosia do prace rifle/do takej, kam sa to nehodi/. Musis viac studovat.