Vplyv na test ked som chora

Príspevok v téme: Vplyv na test ked som chora
kajaka

ahoj ja som sa chcela opytat mala som s priatelom pohlavny styk pricom sa spravil von no potom sme isli zas ide vsak oto ze som mala dostat menzes pred tyzdnom a teraz som zistila ze som chora a inkubacny cas kym tato choroba prepukne je tyzden mono mesiac ci mi to mohlo uz pocas tej inkubacnej doby ovplivnit menzes?bojim sa urobit si test si to nebude mat nahodou vplyv naten test ked som chora ??

niekto

zle som to napisal nie isli bez prestavky ale nesiel medzi casom na zachod ale inak hovorim o tom istom co ty

predejakulacna tekutina obsahovala spermie
prave s toho dovodu ze v mocovej rure mal spermie

to ale neznamena ze je pravdepodobne ze otehotnie

agama

stále si nepochopil... ak sa chalan spravil /aj keď mimo baby/, v močovej rúre a predpokladám, že aj na penise mu ostali spermie a tam je predpoklad otehotnenia vysoký...

a žiadne tvoje % tomu nepomôžu...

agama

niekto, ty si zrejme nepochopil problém... chalanisko sa spravil a hneď šiel opäť na vec... v tom je ten problém... :-)))

najskôr čítaj - potom mudruj

niekto

agama ta pravdepodobnost vobec nieje vysoka ale miziva

ak to bude 100 zien robit rok (12 cyklov) bez ochrany bude len nejak 80 % tehotnich

pouzili prerusovanu suloz ano isli bez prestavky takze predejakulacna tekutina urcite obsahova spermie cize otehtnenie je mozne ale urcite nie pravdepodobne

niektore pari sa o to snazia aj niekolko rokov
a inim sa to podari naprvy krat ...

ten test by to ovplivnit nemalo zalezi na tom ze aku mas chorobu

btw mala si vobec plodne dni ?

nerob paniku :P

en.wikipedia.org

agama

je vysoká pravdepodobnosť, že si tehotná ak ste bezprostredne po jednom pohlavnom styku išli na druhý... urob si test...

neviem akú máš síce chorobu, ale v tomto prípadepochybujem, že ti menzes ovplyvnila choroba, skôr som za to, že si tehotná...

na test choroba nebude mať vplyv... ak by bol test negatívny a menzes nikde, zopakuj test o pár dní neskôr...