posilnovanie-na objem bicepsu

Príspevok v téme: posilnovanie-na objem bicepsu
cinka127

Dobry vecer
mam strasne ale strasne tenke ruky...cela som chuda.Chcela by som nejaky plan alebo niekto kto sa vyzna a vie ako moje ruky mozem posilnovanim zvacsit na objeme?t.j -aby i zhrubli .a ake cvicky cvicit kolko krat kedy a podobne.HLAVNE MI IDE O TO NECH MAM HRUBSIE RUKY
Velmi rada by som bola keby sa tu nejaky dobrovolnik ktory sa vtom vyzna napisala a pomohol.

Dakujem pekne

A-Z

Michal Tiger,
noze si nastuduje nejake clanky o posilnovani, kupuj casopisy a pod., lebo bez aspon zakladnych infosiek sa nikam nedostanes.
Uz len prva vec, za 2 meiace by si chcel aj nabrat svaly aj byt vyrysovany? No tak to sa vobec neda... Najprv musis tie svaly vybudovat - poctivym treningom, regenaraciou a velmi, opakujem velmi dolezita je strava. Ked budes mat co rysovat, mozes rysovat svaly. Rysovanie vlastne znamena zbavenie sa co najviac tuku pri maximalnom zachovani svalovej hmoty. Opat velmi dolezity vyber cvikov + aerobka a jedalnicek.
Ked sa pytas na ovsene vlocky, je to ako pytat sa na jedinu kvapku v mori... Nic v zlom, ale treba si naozaj veci nastudovat. Alebo aspon obkukat a spovedat kamosa, ktory sa vyzna a hlavne na to aj vyzera... Nepoznas takeho v okoli?

Michal Tiger

chlapci poradte cvicim uz asi 2 mesiace a stale nenaberam ani na vahe ani nic virisovane nieje vidiet,viete mi niekto poradit co mi pomoze alebo co robim zle???
a ovsene vlocky mi pomozu nejako a ked hej tak mozem poprosit aj recept
odpiste na mail: hunter258@azet.sk

paco

zdravím,chcel by som poradiť s jednou vecou,tak niečo o mne aby ste mi vedeli poradiť,cvičím asi 2 roky mám 90kg 16rokov a chcel by som aj rysovať,len já neviem ako to zadeliť,teda chcel by som aj cvičiť na objem aj rysovať,dá sa to tak robiť že mesiac budem to a druhý mesiac zase to ,alebo je nejaká ina doba na to,odpíte mi na email paco115zavináč azet.sk dakujem ,poradte mi niekto prosím až viete

kevyn680

Sportujem asi 9 mesiacov (posilka,thajsky box,taekwondo).
Niesom vobec nejaky velky.
Samozrejme rad pomozem,ak budem vediet :).

cinka127

diki chlapci za kazdu radu..budem sa snazim napravit tie chuducke ruky na nieco prirodzenejsie..ak budem mat nejake otazky,mozem sa na vas spolahnut,pomozete mi?budem velmi rada:)

A inak,vy ste kulturisti?:Dci iba tak trosku namakany?:)

kevyn680

Neviem asi je to u kazdeho inak.Ja cvicim vlastnu vahu 5x do tyzdna + 3x do tyzdna normalne posilovna a silovo idem hore,ale ak aj to neni z vlastnej vahy,tak v pohode lebo cvicim dynamicky a vybusne.

0vecka

2 kevyn no podla mna prave s vlastnou vahou nikdy silny nebudes.... fcera som napr tlacil 113 na multipress a to nijak neodsimulujes vlastnou vahou, kebyze robim kliky tak tam tlacim mozno 60kg...

a s tymi seriami volakedy som daval 3-4 cviky ibaze teraz davam fakt intenzivne a stacia dva :) niekedy aj jeden

kevyn680

Vies na kazdeho zabera nieco ine.Ja ked som cvicil 1 cvik na partiu vobec som nic necitil.Ked som si pridal cviky (teraz mam tak 2-3 na partiu podla toho aka.),tak to je super.Ale fakt s 1 kg na obe ruky sa ti neoplati cvicit.Napr uz tie spominane francuzske tlaky sa drzia oboma rukami a 1 KG je nic.To uz aj skrecok je tazsi :DAle kedze si baba nemyslim si,zeby si mala cvicit s vlastnou vahou.Ty potrebujes len troska nabrat a udrzat si to.