krem na tvar

Príspevok v téme: krem na tvar
mathula

Ahojte potrebovala by som poradit budem mat 21rokov a chcesm ssa spytat ci by som mala zacat pouzivat uz niaky krem denny a nocny na tvar alebo tak..a mam vyrazky nie az tak moc len par a pouziva niekto kozmetiku vichy niaky krem alebo nieco na cistenie pleti? ci sa do toho oplati zainvestovat lebo viem ze je to dost draha kozmetika...dakujem

A-Z

Podla mojho nazoru, na nocne staci siahnut az po tej 25-ke. Denny krem mozes, ale nemusis, asi najvhodnejsi by bol hydratacny (nie v zime, v zime vyzivny).
Ale urcite by si mala rano a hlavne vecer pouzivat cistiace tonika alebo gely vhodne pre tvoj typ pleti, a zhruba 2x do tyzdna nejaku masku na plet.
S Vicchy kremami ani ja nemam dobru skusenost, uz po prvom pouziti som sa cela na tvary vyhadala a poznam viacere, ktorym sa stalo nieco podobne. Dobra reklama a cena este nie je zarukou kvlality. Mne sa najviac osvedcili kremy Garnier, su vyborne.

mmm2222

Ja mam 29 a este nepouzivam denny a nocny krem a tiez mam problematicku plet a pouzivam na nu 90 percentny koncentrat z aloe vera, ten krasne vylieci nejaku tu vyrazku a mam krem od LR s pantenolom a magnezioma som s nim velmi spokojna, krasnu jemnu pokozku mam z neho a este aj lieci problemovu plet,tak som si ju za 2 mesiace krasne napravila s pouzivanim tychto 2 veci

levicaaaa

mathula, denný a nočný krém zvlášť stačí začať používať v 25ke... čo sa Vichy týka, ja nemám osobnú skúsenosť, ale čo viem, tak zvyčajne ženy len nadávajú na túto kozmetiku. mala aj moja mamina krémy od Vichy a skončili v koši a to teda stáli faaaaaakt dosť a bol to vianočný darček od ocina pre ňu, lenže keď sa natrela s tým krémom tak ju strašne začala páliť celá tvár...aj po dennom aj po nočnom kréme...

tak pouvažuj, prípadne si skús zohnať vzorky a uvidíš...