Dievča a tehličky na bruchu

Príspevok v téme: Dievča a tehličky na bruchu
Simonka77

Je to divné, ale mám ,,tehličky\\\" na bruchu. Mám 18 rokov. A to nerobím až tak veľa, denne max. 5O brušákov. Je to normálne? Viem, že niektorí ľudia sa snažia a nedosiahnú žiadne výsledky. Mňa však trápi to, že nemám taký vykrojený pás. Skôr rovnú líniu. Sú tehličky atraktívne na dievčati???

Simonka77

Mám úplne normálnu stravu, nezameriavam sa na nič špeciálne. Som prekvapená, že niekomu sa 50 zdá veľa, robievala som aj 200, ale teraz nemám veľa času. Smejem sa veľa, takže aj to asi pomáha. Okrem toho robím asi 20 klikov, trocha yogy a to je všetko.

lost

beskyd mam v plane :) ale neskor :) nie az do extremu, ale len tak lahko :)

ale zase, ak by som chcel, tych 50 dam :P ale bolelo by to :D a tak to nerobim casto :D

beskyd

lost, sup do posilky a MAKAJ!!!:)) dnes su ti chalani uplne mlandravi, 20 rocny chalan bezne neurobi ani 10 zhybov na hrazde... katastrofa, si zasluzite len zdute blavacky za taky pristup:)

sidney11

simonka...aa aj ješ vela bielkovin?alebo zameriavaš sa na stravu aby sa ti lahšie rysovalo?ako dlho vlastne cvičiš?

dobra vila

Tak isto nemas nejake tehlicky ako fitneska... (tomu bud rada, ak sa ti to nepaci), ale podla mna ak mas vypracovane brusko, ukaze to velmi dobre A HLAVNE, ked raz budes tehotna, sa ti nenatiahne brucho a podobne. Taka co necvici, bude mat potom brucho ako huspenina zvacsa :D

vypsana_fixa

mne sa to nepaci. ( a to niesom zakomplexovana baculka)
mala som to tiez z cvicenia...ale radsej sa mi pozdava taka normalka..
ale chlapom sa to myslim ze lubi...ako ktorym :)