Tetovanie.... kde je najkrajšie, pre ženu

kdejeIQ

ahoj, mne sa tetovania tiez pacia. Neviem ale, ci by som sa na to niekedy sama odhodlala :)
Mne sa paci take mensie tetovanie na krku napriklad, ktore ale vynikne hlavne ked nosis vypnute vlasy. Napr. 2.bp.blogspot.com alebo s3.hubimg.com
Ale moje totalne naj, je toto tattoodesignspictures.com - tam sa mi velmi paci motiv ale aj miesto kde je umiestnene :)
A este pripojim jedno, len tak pre zabavu: crazy-frankenstein.com :D

xyzz

Ak nie si pevne rozhodnutá, v žiadnom prípade si to nedávaj... za chvíľu ťa to omrzí a čo budeš robiť potom?

dadkaaa

podla mna by si si mala dat tetovanie tam, kde sa to paci tebe a kde to vyhovuje tebe. Budes ho nosit ty a co si myslia iny, to ta trapit nemusi. ja mam tetovania dve a nikoho som sa nepytala na nazor. je to moje, je to pre mna, mne sa to paci a hotovo! myslim, ze takto by si mala rozmyslat. lebo podla vsetkeho si neni rozhodnuta a to nieje prave najlepsie...... mala by si si byt ista na 100%

misshel

suhlasim aj s lentilkou...ja som hlavne preto vahala medzi lopatky, ze kvoli nejakym spolocenskym satam a podobne a tam som to chcela dost velke povodne :D ked uz nieco okate tak take aby to bolo skor nenapadne a originalne :) ja keby som mohla tak si dam potetovat napr celu ruku az po laket...ale neda sa hlavne kvoli praci

anna555

Podľa mňa každé tetovanie treba dobre zvážiť,ale to foto čo si dala je celkom fajn,len trocha menšie keby bolo

lentilka25

Som sice zena, ale moj nazor je taky, ze kazde tetovanie bijuce do oci je skor vulgarne. Ked uz, tak nieco na takom mieste, kde to uvidia len vyvoleni. Poznam babu, co ma tetovanie zboku, akoby tam, kde je lem podprsenky, taky nadpis, a takisto aj na boku chrbta. Zo ziadneho oblecenia jej to netrci, akurat tak v lete, ked je v plavkach. A to sa mi paci. Fakt treba premysliet vopred. Napr. moja sesternica si dala tetovanie na rameno, dost vyrazne a ked som ju videla ako nevestu v bielych satach s tym tetovanim....no otras.

misshel

ahoj :)mne sa tattoo moc paci a rozmyslam uz aj nad dalsim v jeseni...asi pred mesiacom som si dala spravit na rebra skor tak zo zadnej strany jedno motto vlastna tvorba heh po latinsky a mne sa to strasne paci :)) ja som chcela tiez najprv medzi lopatky ale nebola som si tym ista tak preto som to zvolila takto...niekomu sa to paci inemu nie, to je v pohode :) ale nestotoznujem sa s nazorom, ze ked budem stara ci starsia co s tym...vtedy uz nie tak budu potetovani ludia, kto vie aka bude doba a ked mam tak povedat mozno uz ani nebudem zit takze rozmyslat o desiatky rokov dopredu mi preto pride smiesne trocha :) ale kazdy ma pravo na svoj nazor no

rew

hmm.. ak si nechces dat tetovanie na krize lebo sa ti to zda byt otrepane, nebojis sa ze sa ti to bude zdat o par rokov otrepane, nech si ho das teraz kdekolvek?

BarbieTattoo

Pre mna ma tetovanie nejaky vyznam, ako dobre su baby co sa daju potetovat kvetinkami bez rozmyslania. Ja ho chcem na niekoho pamiatku, a aby ma ten clovek ochranoval preto bhola moja myslienka dat si ho na chrbat. To ale malo ludi pochopi. Bol to mlady clovek a tetovanie sa mu pacilo, a ja som si ho len nestihla pre neho dat...

Karina

ako ked to ludom stoji za to podlahnut nejakej momentalnej tuzbe a potom o 10 a mozno aj menej rokov to lutovat, tak budis... kto chce kam, pomozme mu tam :)