Vie mi niekto poradit tzka sa to farbz na vlasy

Príspevok v téme: Vie mi niekto poradit tzka sa to farbz na vlasy
pethula

Ahojte bola som u kadernickz a dala som sa y hnedej na blond stahovala mi to melirom teray som bola na 2 melir a dala mi takz sampon abz som si tom nim umyvala a mam to hrozne by som povedala take sedive :(( co s tym mam robit vie mi niekto poradit alebo len sa zase nafarbit? Ked si kupim sampon hnedy ako mi to chyti viete niekto poradit?

pethula

U kadernicky som bola pred 3 dnami a mam to take to si mam ist dat nafarbit teraz? alebo myslite ze na buduce to bude lepsie?

strihacka

Hnedy sampon si na to urcite nedavaj. Odfarbene vlasy ti mozu chytit na velmi tmavo az cierno, alebo ti to moze hodit velmi cudnu farbu s nsdychom do zelena. Chod ku kadernicke, ale dobrej, nech ti to nafarbi peknou blond farbou, aku si vyberies, nejaky prirodny alebo studeny odtien, to je na tebe, ale nech pouzije 3% peroxid, nie 12 alebo 9% ako pri zosvetlovani. Neskusaj to doma, lebo 3% peroxid normalne v kupenej blond farbe nemas pribaleny, jedine, ze by si si ho niekde zohnala.

gogo_inka

no ked to bol taky fialovy sampon tak je to v pohode to ti zmizne :)ten sampon je proti "zltemu nadychu" blond farby.