Solárium

katkamyska

ahojte, no ja si myslím, že každej babe pristane krásne opálená pokožka, aj ja som chodila do solária ale odkedy som si odtiaľ priniesla alergiu už som tam nevkročila..baby dobre si rozmyslite či vám to stojí za to, radšej si kupte samoopaľovací krem a máte to bez rizika :)

[zruseny1]

baby..vykaslite sa na solarka..pre par pohladov inych ludi vam to za to stoji? a inak teraz je in bledsia pokozka, a je naozaj krasna :) podla mna :)

mirka83

Pekne, ja už roky chodím a nezakrývam si ich.. Od zajtra začnem :-)
Baby a viete čo mi je ešte čudne?
že krémy, ktoré špeciálne predávajú v solárkach a aj ostatné opaľovacie krémy pre solárka neobsahujú ochranu proti UV žiareniu.. Iba minule som si to všimla.. Peknee, tak vlastne v tom solárku nás proti UV nič nechráni?! a ja sa natieram s tým úmyslom aby ma to tam chránilo proti škodlivým lúčom, čím nás každý straší.. a krémy nás vôbec proti tomuto nechránia!!!

jancecka

neviem :D to som až takto neskúmala :D prelep si ich, fakticky ti neviem poradiť, ja som to nikdy nedodržiavala, na slnku hej, lebo som hanblivá ale v solárku nie, alebo si nanes hrubú vrstvu krému, ako sa to káže pri znamienkach, skús sa informovať tam, kde pôjdeš do solárka

jancecka

mali by sa, mne to aspoň tak bolo povedané, ešte keď som navštevovala soláriá, ale ako na slnku, tak i v soláriách, sa to tak nerobí