Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Velmi chcem byť herečka ale....

Príspevok v téme: Velmi chcem byť herečka ale....
malalarva

....proste neviem ako začať. Bývam v zapadakove pri Michalovciach a idem na strednu buduci rok na gympl... Mojím snom je už od malicka stat sa hereckou ...myslím že aj mám na to ale neviem ako začať ... Chcela by som isť na VSMU ale neviem ako to tam chodí a či prímaju aj ludí z Gympla ci proste neberu odlad na to z akej skoly som.. nema tu niekto s VSMU skusenosti ? Dakujem ..alebo poradte mi ako mám začať a ked aj vy mate taky problem rada pokecam staci poziadat o e-mail :)

Vanesa Jenisova

Aj ja by som strasne od malicka chcela byt herecka a tak isto nechcem slavu ani peniaze.Chcem sa venovat tomu co ma bavy len niektory mi hovoria ze na to nemam,ale mne to nevadi nechodim na ziadny kruzok a ani neviem ci mam vedet spievat a ani neviem na aku skolu mam ist . Mam 12 a byvam v bratislave

Sofuliatko

Chcem sa odmalička stať herečkou volám sa sofia bývam v Žiline mám 10 rokov no budem zachvíľku mať 11 a prosila by som si byť
herečkou veľmi

Jednabaaba56

Ahojte,chcela by som byt velmi herečka ...lenže neviem spievať...čo mam robiť?a jak je to so známkami a tak ??dakujem

Jednabaaba56

Ahojte,chcela by som byt velmi herečka ...lenže neviem spievať...čo mam robiť?a jak je to so známkami a tak ??dakujem

dmsnikki

Ahojte ,ja chcem byt herecka od malicka , a splnilo sa mi to kvoli mojmu dedkovi,on robi sbs v slovenskom narodnom divadle, a popital sa tam ci nepotrebuju herecku , a ze ano , som s toho happy, teraz mam 14 , a vysoku mam vybavenu , bude ma tam ucit zuzana fialova , tesim sa

Chantalle

Caute baby aj ja by som velmi chcela byt herecka ale neviem na aku strednu a tak
A navyse neviem spievat... Vadi to moc? A ak hej da sa naucit spievat

GymTime1

Ahoj ja chcem byť tiež herečka a už chodím na divadelný krúžok 7 rokov a bývam v ešte väčšom zapadákove pri Michalovciach. Ak vieš dobre hrať tak nemusíš ísť hneď na strednú s odborom divadlo ale až na výšku ako napr.: do Prešova :) Hlavne aby si vedela dobre hrať

alexis.p

zdravim vsetkich ja pochadzam zo slovenska ale momentalne zijem v britanii cize anglicku chcem sa stat americkou hereckou je to uz od malicka co som tuzila sa sat hereckou nejde mi o peniaze ani o slavu ide mi o to aby som sa zabavala s ludmi s krtorymi budem hrat v tv velmi vas o to prosim ani neviem ako zacat a kde mam ist velmi vas o to prosim pomozte velmi o to stojim dakujem za pochopenie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.