Na velkosti penisu velmi zalezi

Príspevok v téme: Na velkosti penisu velmi zalezi
ZENA´´

Ako zistim kedy prezila baba orgazmus pri milovani
Autor: Edita
Dátum: 18.06.2010, 13:09:54

Pre xx: ten dobrý pocit čo prežívaš v posteli nie je orgazmus. Ja som dlhé roky mala podobný problém ako Simona. Už, už to malo byť a potom taký slabučký a veľmi krátky pocit uspokojenia a nič. Myslela som, že to je všetko.

Potom som sa zoznámila s novým kolegom (to som už mala 45 r.), boli sme si sympatickí od prvého momentu. Dosť dlho sme sa okukávali a keď to konečne prišlo, tak tam boli sťahy, že sme to cítili obaja. Po čase (dvoch rokoch) vzťah s kolegom skončil, zostali sme priatelia, ale zúžitkovala som skúsenosť s ním aj v manželstve. Musím podotknúť, že milenec bol dobre vybavený a to pozitívne stimulovalo moje pocity.

Zhrnutie: Chlapi sa urobia v akejkoľvek a môže to aj predstierať. My ženy sme náročnejšie, nie každý svojim vybavením nás môže uspokojiť.

AdamKrt

ZENA:

ktovie ci si vobec zena a nie nejaky uchylny chlap. Ak sa ti zda 16-18 cm malo, co je mimochodom statisticky nadpriemer, tak je to tvoj problem, ked ti vyhovuje konska \"klobasa\". Mne osobne sa to zda take akurat. Niekedy mozno aj pridlhe, kedze nemozem ist pri niektorych poziciach poriadne na doraz bez toho, aby som si nemusel davat pozor na to, ci to nebude boliet priatelku ;-)

Tiez je mozne, ze po svojich nazoroch, co si tu prezentovala a reakciach na ne, si tu chces opravit reputaciu a tak si povies zrazu, ze je to nejaka praca...

Neviem, aku pracu robis, ale ak ti za to niekto plati, mal by ta vyhodit za podvod. Statisticke ziskavanie informacii je zalozene na presne urcenych vzorkach respondentov. Kto je muz, zena, dieta, aky ma vek, pracu, vzdelanie atd...

Mne sa od zaciatku zdali tie prispevky take divne, akoby ich pisal 15 rocny fagan a bavil sa na tom.

25

ty si neskutocny idiot.nechapem ako takyto debil moze robit neaku pracu.tu pisu ludia,ktori to myslia vazne a takyto idiot tu niekoho iba skusa.skus urobit pracu o debiloch a urcite budes pisat len o sebe.

ZENA´´

...ale som sa nasmial vy hlavy , neviete , co je sranda a hlavne a Adam Chrt , ci Krt s jeho malym pindurom a dusevnym orgazmom v hlave sa riadne rozsupol , lebo utrpelo jeho zakomplexovane muzstvo , keby tym netrpel , tak sa o temu ani nezaujima , bol to taky prieskum na moju pracu ...dakujem

zenomuz

25

uvedom si jedno,ze mi mladsi mame ovela viac sexualnych skusenosti ako vy starsi.kolko si mala ked si isla prvykrat na disco?kedy si prvykrat sulozila?v tej dobe teda odhadujem podla toho ako pises bol sex jedno velke tabu ktore sa len tazko dostavalo do ruk mladym.konecne ta niekto mladsi a od teba skusenejsi poriadne pretiahol a tvoje zastarale myslenie tvrdi ze to bol isto riadny klacek alebo neviditelny muz.aj to tvoje vyjadrovanie a reakcie su zastarale.naozaj sa zamysli nad tym co ti napisala Isabella.to ze je od teba mladsia neznamena ze je blba.aj tento tvoj nazor je zastaraly.bud si zober ponaucenie ked aj od mladsich alebo sa uz radsej tu nevyjadruj.poburujes ludi s normalnym myslenim.bez urazky

alicaa

zena ty si riadna pi**.....je ubohe ze tu vobec taketo prispevky davas....to ze si si dodzubkala zivot a podvadzas muza je len tvoja hlupost...lutujem ta

AdamKrt

ZENA:

nemyslis, ze si trosku prizemna ? Ak ma zena obrovsku vaginu, vytahanu a gravitaciou a vekom zmlandravenu, tak potom jej ozaj bude vyhovovat iba riadny klacek.

Lenze ty si asi typ zeny, ktora si mysli, ze v tom je podstata orgazmu. Orgazmus sa odohrava V HLAVE... Penis je len jeden zo stimulantov, co k tomu moze pomoct. Orgazmus sa da docielit roznymi technikami a vobec neni nutnost mat obrovsky penis.

Predpokladam, ze kegelove cviky nepoznas, mas vytahanu vaginu a dole pleskot jak na stodole vrata. Dlzka i tak byva skor na obtiaz, skor je dolezita hrubka, ale i to neni take podstatne ako sikovnost, vynaliezavos a vediet, co a ako. Naviac pokial viem, tak cca 13cm je tusim stredoeuropky priemer, co ma vacsina muzskej populacie.

Niektore zeny, predpokladam, ze budes medzi nimi sa okrem toho, ze su casto vystresovane, neuvolnene - spravaju pri milostnom akte, ako poleno. Vystrcia a drzia... To tiez neni ktovieco, lezat si ako vrece zemiakov...

Tieze je zalezitostou muza, ako sa postavi k milovaniu. Ja som mal o milovani dost skreslene predstavy, ale postupne, netrvalo mi to dlho som sa naucil, ze nie vsetko v TV je pravda a nieco co zase sa zda fikcia pravdou bolo.

I ked som dole vybaveny tak malicko nadpriemerne - cca 16-18cm podla toho pri akej silnej erekcii sa to meria, tak si pri milovani nemozem dovolit ist uplne vzdy naplno, pretoze partnerku by to bolelo. Naviac posva ma najviac nervovych zakonceni tak do 7 maximalne 10cm od vchodu, takze vela gasparkov moze zahrat dobre divadlo.

A predstav si, ze partnerku dokazem teraz uz postupom casu doviest k orgazmu a to niekolkonasobnemu, ze po kazdom dalsom sa jej dalsi ziada. A nie normalnemu orgazmu, ale mokremu... Kde objavila, ze moze striekat so mnou ako fontana. No a svete div sa, ani k tomu penis nepotrebujem, aby som ju dokonale uspokojil. Samotny akt milovania, suloz uz berieme len ako mensiu ceresnicku na torte, pri ktorej sa to potom este viac a intenzivnejsie vychutnava.

No a ked to porovnam so zaciatkom, to nam sla iba tak jedna poloha a teraz ich je mnozstvo...
-------------
Naviac existuju rozne techniky, ktorymi sa da dosiahnut postupne orgazmus aj bez milostneho aktu. Cisto dusevne, silo mysle.

Ak chces len predriet vaginu, tak si kup normalny stroj - nie vibrator, ale su to nieco ako cviciace stroje, ktore maju elektromotor a simuluju suloz. Kupis si na to nastavec penisu, ako ti vyhovuje a nastavis taku frekvencie, aku chces. To nevydrzi ziadnz muz. No a potom mozes caka extremne orgazmy, ak ti ide iba o to...

lost

Ja to říkal, ze najstastnejsi su ludia co nikdy nerozmyslaju :)
(ten priklad s kazdovikendovym pivom a rovnakou temou)

Mam novy priklad, juuhuuu :D

lioness_01

život ale nie je ani o hľadaní dobra a zla a pomoci hladujúcim... obávam sa, že ty si intelektuálne obdobie nikdy nemala... :D

ZENA´´

haha , ale som sa nasmiala , nesmies zivot brat prilis vazne , intelektualne obdobie mam uz nastastie za sebou aj rozjimanie nad tym ako vo svete ma zvitazit dobro nad zlom a ako pomoct hladujucim ...

najlepsi je velky pucek :-)

Uzlík236

Heh tak nam vysvetli o čom je ten svet...no veru nič sme nepochopili....teda aspoň ja..lebo z toho čo si napísala je pre teba najdôležitejšie vo vzťahu aby mal chlap veľký penis...no ak toto je znak toho,že som dospela to radšej ostanem v materskej škole:D:D