Zapachajuci vytok...

Príspevok v téme: Zapachajuci vytok...
Ewusa

Mam 15 rokov a uz dlsie mam taky neprijemny problem... zapachajuci biely vytok a dost casto teda skorej skoro stale, niekedy je silnejsi a niekedy slabsi. Je mi to strasne neprijemne, ked to tak zapacha. Neviem co s tym mam robit musim ist ku gynekologovi? Na neho sa necitim a hanbim sa... A pred mamou tiez... Alebo mam jej to povedat, ale ako?

dračí zub

Ewusa: Môžeme to rozobrať cez mail. Treba zistiť dôvod. Najčastejšie to býva otrava ktorá oslabí "imunitu" a to spôsobí premnoženie inak neškodných baktérií. Bektérie niekedy aj chránia telo pred jedom, pohlcujú ho. Po detoxikácii, teda vyčistení tela od jedu, "imunita" zasa potlačí baktérie a budeš sa znova cítiť príjemne. Otráviť sa dá u zubára, z tabletiek, potravín, tento rok už aj zo vzduchu.

akinom007

Ahoj, presne tak ako ti radila jajkafr, tiez by som skusila ten Canesten 1 tableta + krem (tie babske rady s jogurtom by som neskusala),dam ti sem link na ten Canesten, presne ten co sme spominali: www.canesten.sk
a ak nezaberie vyhladaj gynekologa, ja ta chapem ze sa ot hambis povedat mame, je to take neprijemne ja som kedyis mala tiez ten problem , mozes ist gynekologovi aj s kamoskou, ja som urobila tak.

jajkafr

Ewusa
navštív gynekológa alebo si kúp mastičku a vaginálne tablety Canesten predávajú to tuším ako Canesten combi... ak ti to neprejde tak určite choď ku gynekológovi lebo dlhodobý výtok môže spôsobiť neplodnosť... tiež som počula že pomáha biely jogurt na vložku a pitie a sedavé kúpele v čaji z petržlenovej vňate ... skoré uzdravenie

Well

No pre istotu urcite radsej zajst za gynekologom.

A odporucil by som si vytvorit pozitivny vztah k lekarovy a brat ho ako nieco ako butlavu vrbu .......a nie ako nieco k comu nechcem nikdy zajst a stretnut sa s nim.