Už ma nebaví žiť

lost

"Komu som priateľ (76)"

Ani jeden nestoi za to ?

Ked tam bude:
"Komu som priateľ (2576)"
A ani jeden stat za to.

Tak potom bude zivot nanic :P

ikuska

nemozem uz rok najst robotu snazim sa...ale nic
sedim doma na riti nic nerobim lwn placem stale ako nejaka chudera-vlastne nou aj som

vselico by som chcela ale chyba mi predovsetkym praca-prachy...

Azgot

...najdolezitejsie je na vsetko sa vykaslat.. rob to co chces, ak mas pocit ze ti cely svet robi zle alebo ze nema zmysel pre tento svet zit, tak kasli na to..zi tak ako chces ty rob to co chces ty a maj v p*** co si myslia ini. Ako tu uz bolo raz povedane, najdi si nieco co ta bude bavit a staraj sa halvne o seba, nemyslim tym byt arogantny a sebecky ale oslobodit sa od toho co si mysli a tvrdi okolity svet. Necakaj ze pride stastie a budes sa mat super, stastie si musime spravit sami, alebo mu aspon trochu dopomoct a uspokojit sa aj s malom..Cim viac si budes hladat veci ktore su dobre a vdaka ktorym sa mas dobre, tym viac si budes uvedomovat ako dobre sa vlastne mas,....plati to aj naopak: cim viac sa zamyslas nad tym ako je vsetko na kkt a ako trpis, tym horsie sa ti vsetko zda.. v skratke:
- byt sam sebou
- robit to co ta bavi
- nepozastavovat sa nad kazdym kto mi ublizi
- tesit sa z malickosti a povzniest sa nad tazkosti
..viem su to vsetko otrepane rady mozno ale nic lepsie sa neda vymysliet..neexistuje univerzalny recept na stastie..kazdy si je sam strojcom svojho stastia...a radosti

0flint

Ked je taka atmosfera tak sa pridam aj ja. Tiez som sa pomaly, nenapadne, no vlastnou vinou ocitol v situacii kde som sam, bez kamaratov alebo znamych s ktorymi sa da travit cas. Okrem prace nemam nic a ta je preto dolezitejsia nez by mala byt. Uvedomujem si, ze sa to da zmenit a ze je to nevyhnutne pre kvalitny zivot, ale stale to odkladam, neskor, neskor, nikdy sa mi nezda, ze je ten spravny cas na zmenu.
A to mam uz 33, najvyssi cas vziat zivot do vlastnych ruk. A to by si asi chcela aj ty, aj mnoho inych prispievatelov, ktori sa nevzdavaju.

lost19

ja som na tom podobne...nemam ziadne kamaratky,nikoho ...rodina ma nema rada,kazdy na mna serie..stale som doma lebo nemam ist s kym ani vonku a do zahranicia nemam ist s kym a ani ako..agentury len kazdeho klamu a okrem toho som skareda a proste ziaden zmysel tu nevidim preco este zit...

chantallaa

Ahoj ikuska, tiez som stratila kamaratky z isteho dovodu.. ak chces mozes mi napisat na chantallaa@azet.sk a budeme uz dve :)