Preco muzi nevedia vyjadrit svoje city??

Príspevok v téme: Preco muzi nevedia vyjadrit svoje city??
monica

hmm nevedela som kam mam tuto otazku zaradit..no proste ja mam priatela a patri k muzom,ktori nevedia povedat zene nieco pekne..lubim ta alebo nejake skratka pochvalu mas krasne oci..viem ze ma lubi..no chyba mi to..povedal mi,ze ked to povie raz to znamena ze ma stale lubi.no ja som clovek ktory to potrebuje obcas pocut.myslim ze to kazdy je taky ze to potrebuje pocut.tak prosim chlapi aj zeny vyjadrite sa..ozte mi napisata ke mate vy skusenosti s tymto a vy muzi mi mozno pomozete pochopit preco ste niektori taky.

.....

nooo tak takyto problem mam aj ja a uz mi z toho harasi potom zacnem robit z komara somara a vynutim si to aby mi to povedal a sam od seba mi to nepovie, ale zacinam si uz zvykat ..ja mu to hovorim stale som taky tip ale on mi povie ze na co ti to budem stale opakovat ved to vies ze ta lubim .o ze niekoho lubim mneznamena ze mu to budem hovorit kazdy den no nie?a ja vzdy stichnem ale uz to berem tak ze v poho sak je to chlap

sunnysweetie

monica..ja viem, je to tazke..niekedy je vhodna situacia na to,ze sa tam hodi,aby ti povedal,ako velmi ta miluje a on to nepovie..ja som si zvykla..a casto mu hovorim..ty ma uz vobec nemas rad..no a co..a on vzdy vie,co chcem potom pocut a aj to povie..aspon to pocujem takymto sposobom,ako keby to nemam pocut vobec..proste ho k tomu nenapadne nutim..ja an tom nevidim nic zle!!!

monica

rubi ja som mu to uz povedala..ja tu len apelujem na to ze sa tu do mna pustila ze co si tu vyprosujem jasne ze on o tom vie.povedala som mu to raz mozno dva krat.ide o to ze nechodim za nim nehovorim mu to stale.keby ste citali niekedy co som pisala pred tym vedeli by ste

Rubi

Monica tak potom nechapem preco to nepovies aj jemu?Nekazem sa prosit ale predsa ked mam s priatelom problem tak to najskor riesim s nim a az potom ked sa nedari tak to riesim tu.Ved vzajomna komunikacia vo vztahu musi byt.

monica

ibaze baby ja to svojmu priatelovi nehovorim!!BRUNUSKA...ja to jemu nehovorim ale rieim tu.nehcodim za nim a nevynucujem si to..kdeze na to by som sa mohla vykaslat niekomu sa prosit.

Rubi

Monika ja ta chapem lebo tiez mam takeho partnera no ale vazne nie je dobre vynucovat si to lebo jednak to strati caro a zadruhe kazia sa tym vztahy.Proste chlapi niekedy nechapu ake je dolezite pre teba to slovicko Milujem ta no a preto ked im to vycitas tak im akurat polezies na nervy a nic viac.

brunuska

ok monica...tak to ries stale dookola... nuz asi si ako male dieta-spravas sa tak-aj sa urazas na prispevky ktore s tebou nesuhlasia. pekny den.

monica

brunuska vies ale ja viem preco som zalozila takuto temu..mozno ty mas priatela co ti to vyjadruje.lenze moj mi to poviem raz za 3 mesiace tak ja dobre viem co robim a nie som ako male dieta..toto mam najradsej.

brunuska

Dami to uz hranici so psychickym vydieranim a takto sa spravaju male deti-vynucuju si pozornost a lasku nasilu.budte radi,ze mate vedla seba muzov,ktori vas miluju,dokazuju vam to kazdy den...a nerieste,ze vam to nehovoria kazdu minutu.

monica

sunnysweetie33 lenze ked ja poviem ked sa pohadame uz ma neams rad tak mi zacne ze co zase vymyslam a tak..to niekedy nezabera