Maly penis, da sa este nieco zachranit?

tajný

Ahoj....Mam 15 a moja dĺžka penisu v klude je cca 7 cm a ked je stoporený má cca 12 cm nemyslím si že je to v poho. Prosím nevedel by mi niekto poradiť ďakujem :).

nedostupný!!

Ahojte, mám 13 a mám dosť malý penis v normále má 9-10cm a v stoji 15cm ale ochlpenie dosť veľké, môj kamarát ktorý je o 5meciacov starší ho má oveľa väčší.. Môže to byť tím že mám natiahnutu na tom kožku a nesťahujem si ju?

Elis85

Nevravím, že partner má malý penis, no celkovo pre lepšiu a dlhšiu erekciu, tvrdší penis sa nám osvedčil Zerex. Určite za nás odporúčam. Objednávame online, je to rýchle a diskrétne. Ešte vďaka zľavovému kódu z -odkaz odstránený- vždy ušetríme a to až 5 eur pri jednom balení.

velkypenis

Vacsina z Vas ma penis normalne velkosti, avsak, kazdy chce mat vacsi - pozrite si navody na -odkaz odstránený-

Janikkk

Ja mam 13 rokov a mam ho 7 cm dlhy moj kamoš ma hrubi a dlhi cc 15 cmm a ma 12 rokov.
Može to suvisiet stym že som ho mal zlepeny a ked ho us nemam zlepeny ze teraz mi bude rast ?

Nepodstatné

Zdravím má 17 rokov a strašne malý penis keď je v normálnom stave má asi 2-3 cm pri postavený cca 13-14 a hrúbku 2,5 cm som zufaly kamaráti v mojom veku majú oproti mne oveľa väčší je to dosť trápne potrebujem pomoc ďakujem