Milaniv

ostražitý

Pozor! Než kúpite, prečítajte si túto stránku. Ešte ste ani nekúpili a už sa vyhrážajú. Od zákona o zásieľkovom predaji to má poriadne ĎALEKO:
www.hemoroidy-hemeroidy.sk

jankkaaaa

Dobrý deň :) Milaniv používam eštelen nejaké dva týždne a vidím dobré výsledky :) Hemoroid sa stráca :) ... Ale je pravda, že každému pomáha niečo iné, no možem ho len odporúčať... Niekedy hocikde som bola, prepadla ma hnačka.. nebolo to príjemné :/ .. Kúpila som si aj psyllium, beriem ho každé ráno aj keď sa vrátim zo školy.. K tomu hygiena, menej jesť :) .. Prajem príjemné liečenie :)

Marta Horv.

HESPIDIN GEL pozor je o ničom použivala som ho tri mesiace a nič neopomohol. Tak dobre vyhodene peniaze. Idem ten milaniv skúsiť a dám vedieť.

riskod

este lepsie nez milanve je HESPIDIN GEL (maju v lekarni cca 5e) je to gel a na rozdiel od "tajomneho" zlozenia je napisane co vsetko obsahuje a je to gel takze uzivanie je omnoho lepsie..taktak

big problem

Ahojte, len sa chcem podeliť o moju skúsenosť s Melanivom. Ako viacero z nás, zúfalcov, som si objednala Melaniv ako jednu z možností. Trápi ma dosť silné svrbenie, žiaľ Melaniv nebol pre mňa riešením. Svrbenie nielen, že neprestávalo, ale dokonca sa zhoršilo. Vydržala som to dva dni, ale bolo to také zlé, že som si to musela umyť a potom sa mi uľavilo. Na druhej strane by som na to určite nezanevrela lebo verím, že každý z nás je iný a pomáha mu niečo iné. Žiaľ, ja som nepatrila k tým šťastným, ktorým to pomohlo.

januar

dobry den ja tiez mam problem so hemoroidom uz roky ale v poslednom case aj krvacam kazde rano po stolici len tolko sa chcem opytat ci aj nato mozem pouzivat Milaniv lebo uz vsetko som vyskusala aj u lekara som bola chcu ma operovat ale sa velmi bojim DAKUJEM ZA RADU

riskod

co budem vravet (bol som u doktora,predpisal nejake kkciny ktore trocha zabrali,no a nic) proste staci umyt kakac, flastickou DOBRE POTRIAST a natret hlavne zvnutra, krasna vec

(ak chcete mozete mi aj napisat)

spiacarenka

Pre jujku : Mne Milaniv nieže pomohol, ale ma vyliečil z bolestivých hemohoidov,mala som ich niekoľko. Milaniv je dvojzložková tekutina vyrobená z bylín a preto je treba pred použitím flaštičkou dôkladne pretrepať, aby sa zložky dobre premiešali. Ja osobne som sa vyliečila za 10 dní.Po piatich dnoch bolesti prestali a po dalších piatich dnoch mi hemoroidy zmizli.Pre istotu jednu flaštičku mám doma,ak by sa mi hemoroidy vrátili, ale od môjho vyliečenia už prešli dva roky a po hemoroidoch neni ani stopy :) Na Milaniv si jednoducho nedám dopustiť! Objednala som si ho na -adresa odstránená- Odporúčam!!!!!

buffalo

keď som prvý krát čítal o Milanive, už som ani sedieť nedokázal, osobne som ,,sralo,, a k lekárovi by ma dostali možno akurát tak v spánku, tak som ho objednal. Neviem v akom štádiu bol môj problém, ale po desiatych dňoch potierania tak dva tri krát za deň som O.K.