Ako schudnut za tyzden 3 - 4 kg?

jkhfvujb

mne pri chudnutí pomohlo ked som si zapisovala co som jedla a casom som zistila ze je toho meneje a menej a potom ubudali aj kila..

exotka

takže ako to tu čítam najskôr tie prvé dva dni piť iba vodu aby som sa vyčistila a potom mám začať ť krát denne jesť aj podobne? či som to zle pochopila. :)

Maoam

jedine poriadnym detoxom a z vyssej vahy, ak ma niekto cojaviem 55kg na 165cm, tak by schudol tak max 2kg, ale predpokladam ze tu pojde o vyssiu hmotnost

takze jedine riadny detox

doremi

da sa to, teoreticky, ak by si za ten tyzden pesla na cisto vitariansku stravu, cize iba cerstve ovocie a zelenina a voda, nic ine. K tomu na zaciatok nejake 2dni detox, cize iba cistu vodu plus nieco, nejake doplnky vyzivy na rychlejsie spalovanie. ale podla mna najucinnejsie chudnutie je pomale a postupne, nie takato terapia sokom :DD

bubu777

style78 - ahoj vedel by si teda poradiť aj mne ? ak by si si našiel chvílku čas , budem rada :)lebo ani mne sa to vobec nedari :(

style78

Uplne jednoducho, staci upravit pH. Mam s tym skusenost u fitnesky, aj u bab kde bola 20 kil nadvaha. Priblizne za 7-10 dni v priemere 3 - 5 kil plus idu aj miery. Dobre je ze nejde len H2O, ktoru telo zadrziava ked ma vela kyselin, ale podla vahy idu aj tuky.
Ak niekto potrebuje schudnut, toto urobim vzdy ako prve a funguje to na 100% (99,9% :)Je to rychly vysledok, skoro bez namahy a clovek ma vacsiu chut pokracovat dalej :)

Matus
dokonalyplan.eu

Zussssan

Ahojte chcete fakt schudnut ? Pravidelne 3krat chodievajte do fikta a 5krat denne v malich mnnozstvach sa stravujte a za mesiac schudnete 7kg ... mam to vyskusane ... ale musite pravidelne chodit cvicit :))

malicka6662

Ja by som tiež chcela schudnúť čo najskôr, pred tým som veľa cvičila a môžem povedať, že som mala dobrú postavu.Nehovorím že teraz som tučná,ale mám na sebe. Ale teraz nemám času cvičiť ani nič. Ale je to pravda,že ked nejete 2- 3 dni sa zničíte,môže sa stať že aj na trvalo, neskúšala som to a ani nebudem lebo ja mám rada jedlá. Hoci schudnete cca dajme tomu 3kg, a akonáhle začnete znova jesť priberiete 2krát toľko! Takže ja vám radím, že kto má možnosť len cvičte cvičte a cvičte! Je to odskúšané! A jedzte lebo energiu potrebujete! Aj ked schudnete za mesiac 5kg je to lepšie a zdravšie!Ako týždeň sa trápite kvôli tým 2-3kg a potom priberiete viac ako ste mali! Veľa šťastia!