tetania al. ?

Príspevok v téme: tetania al. ?
eeevulik

chcem vas poprosit o radu .. vcera ma sanitka odviezla na urgent so silnou triškou, problemami s dychanim , miestami som sa nadychnut nemohla vobec a k tomu hlavne stavy bezvedomia opakujuce sa po casovych intervaloch, nevedela som chodit resp. len s tažkostami a pred ocami sa mi striedala realita a tma ... na urgente som len zacula vysmech lekarov že som riadne mimo a isto som si šlahla nejake tvrde drogy o to bolo zaujimave ich prekvapenie že krvny obraz bol čisty .. k tomu sa však lekari nevyjadrili, nebolo mi povedane nič iba v lekarskej sprave boli medzi priznkmi uvedena iba triaška .. žiadna diagnoza chcem sa spytat vas o radu .. čo mohlo sposobit tento stav ? dakujem za pomoc

Laura1

ahoj eeevulík,triaška a pocit chladu ale i iné prízdnaky ,môžu byť pri poklese hladiny cukru -i u nediabetikov./keď je člove hladný napr./Poruchy vedomia aké udávaš by mohol spôsobiť nízky tlak,alebo bušenie srdca,odvodnenie-dehydratácia.Stavy slabosti ,triaška spolu s inými prízdnakmi môže byť v rámci tetanie-pozri si cez Google -tetania prízdnaky.Mohla si byť i napr.veľmi vyčerpaná,možno si menej jedla,málo pila.Triaška-zimnica,býva i pred teplotou.Ak by sa Ti to zopakovalo,daj si osladený čaj,alebo osladenú vodu,zjedz celozrnný rožtek,alebo chlieb s maslom .Ak by Ti bolo zle,je víkend-tak pohotovsť. zdravím