Kondom - jedina antikoncepcia

Príspevok v téme: Kondom - jedina antikoncepcia
majinaa

ahojte,

chystam sa zhruba po roku vysadit HAK a ako ochranu budem pouzivat pravdepodobne kondom...Je vobec nejaka moznost otehotnenia pri pouziti kondomu a este k tomu aj ked sa partner spravi mimo mna??a chcem sa spytat ci sa tu najdu aj take, ktore pouzivaju len tento druh ochrany, a ako su s nim spokojne?? dakujem velmi pekne

malaandrejka

no ja neviem, moja najlepsia kamoska ma otca gynekologa a on jej nedovoli uzivat tabletky ale len kondom a povedal jej ze ak sa to jej priatelovi nepaci tak nech ho vimeni za druheho lebo kondom chrani pred otehotnenim aj pred nakazami a tabletky su hormony a hormony skodia. tak mislim ze svojej dcere by nehovoril nejake bludy ani jej mama nikdy neuzivala tabletky a kamaratka mi povedala ze ona by to ani nechcela lebo je to svinstvo. ja nemam este priatela ale kebyze aj mam tak tabletky by som tiez neuzivala lebo ved asi ten kamoskin otec vie preco to hovori a preco to nedovoli vlastnej dcere.

Inner

gynekologovia neodporucaju kondom kvoli nizkej spolahlivosti. Ked uz, tak odporucaju Pharmatex - chemicku antikoncepciu - je 10x spolahlivejsi ako prezervativ.

Netehulka

On/a to asi tak myslel, ze gynekologovia neodporcaju len samotny kondom, ale aj HAK k tomu. Podla mna, pokial ten kondom vedia ludia pouzivat a skontroluju, ci sa nezosuva, tak takato ochrana je celkom uspesna. Najlepsie s kombinaciou nesexovania pocas plodnych dni.

nikki.7

My s priateľom nemáme žiadnu ochranu a funguje nám to úplne super.Samozrejme,je tma riziko otehotnenia,ale berieme to tak,že by sme boli šťastní,keby sa nám náhodou podarilo,ale zatiaľ to nie je zámerné.

Kondóm sme použili asi dvakrát,aj to ho nemal na sebe dlhšie než 2 minúty,príšerne to smrdí a je to hrozné.