ureaplazma

urea

Moj znamy sa liecil na ureaprazmy a micoplasmy a az po 3.antibiotikach mal vysledky v poriadku, takze malokedy zaberu hned 1.antibiotika. Na kontrolu musel vzdy priniest v skumavke ejakulat mesiac po douzivani ATB, aby bol vysledok zaruceny.

zuztek

vyter u zien sa robi z posvy resp. z krcka maternice a aj z mocovej rury, u muzov len z mocovej rury resp. z ejakulatu (u muzov sa nemusia vzdy zachytit, kedze maju dlhu mocovu ruru)... pri silenj infekcii sa daju dokazat aj v moci, vzdy vsak ide o specialne vysetrenie, z obycajnej kultivacie sa ureaplazmy zistit nedaju... inak ureaplazmy mozte chytit aj v bazene alebo virivke, kedze sa vylucuju mocom...

.....

Výter y močovej rúry ti budú robiť na gynekológii? Tak to neviem, normálne u ženy sa robí výter z pošvy.

123698745

Tak potom chlamydie sa zistia z mocovej rury u zeny ci ako? Lebo mam ist na vyter z moc.rury tak co vsetko sa da u zeny zistit?

.....

macka26....ja som si to aj myslela. Náš vzťah už nebol práve najlepší a po tomto klamstve už ani nie je mojim priateľom. Ja sa liečim už dlho, je to chronické a aby mi nejaký chlap tak sprosto klamal a ničil moje zdravie, tak to nie.....ďakujem

.....

123467.....atd
nemusíš mať ureaplazmu...to je pohlavná choroba. Možeš mať pokojne niečo iné. Existuje tak veľa rôznych chorôb. Nemusí to byť nič vážne. Ale pán doktor má pravdu, že tam ísť musíš. Možno ti na začiatok predpíše len nejaké vaginálne tablety a ak ti to aj tak neprejde urobí ti kultiváciu na iné veci. Ale samo od seba to neprejde, tak neváhaj a tam choď. Čím skôr, tým lepšie, lebo sa ti ten zápal len zhorší a liečba bude dlhšia.

macka26

.....
moj manzel bol na vyteroch na mykoplazmy, ureaplazmy a chlamydie. zial tento vyter sa robi zavedenim spajle do penisu cez mocovu ruru asi 3 cm hlboko.. urcite nie ziadne kvapocky... a tak... ved to aj zenam by robili z mocu .. a nerobia, ale z vyteru, tak tam asi fakt nebol

123698745

tak uz dlshie mam problem s mocenim ...pali ma to...bola som pri urologovi..on povedal, ze mam zapal mocoveho mechura ..to sa vyliecilo ale stale to pretrvava...palenie + mam hojny vytok..tak povedali, ze mam ist ku Gyn., ze mi urobi kultivaciu vytoku...myslim si, ze mam ureaplazmu len z citania ale nevem ci to je to...len som sa chcela chcela informovat skor ako tam pojdem :)