sexi fotky ako darcek :)

Príspevok v téme: sexi fotky ako darcek :)
smajliQa

ahojky.... rozhodla som sa dat priatelovi kalendar :) darcek na mikulasa :)) so sladkosti sme sice nevyrastli ale davam prednost mandarinkam :D:D:D
noooo teraz vazne...chcem dat spravit kalendar .. s 12 mojimi nejakymi sexy foteckami... tak by som uvitala nejaky vas originalny napad....ake by mohli byt.. kde sa odfotit....
rozhodne to budem davat retusovat.. takze nad tymto sa nezamyslam..len by ste mi mohli poradit s prostredim....alebo... nieco super, co ho vzdy nadchne ked sa pozrie do kalendara :)))
dakujem za reakcie :)

silwa

lost ten fotograficky papier ju bude stat strasne vela+tlac, neda sa to na atramentovej, to by sa hned rozpijalo...
a keby som uz davala frajerovi taky darcek, tak by som sa dala odborne upravit vizazistkou-ta ta namaluje, da ti pricesky, tej kamoske dokonca namaskovala ryhy na prsiach, co na fotke ukazalo, ako keby nejake prsia mala:))) a fotky v atelieri sa nikdy nevyrovnaju tym, co ti spravi kamoska, ked ani zrkadlovku nema. dolezite je tam nasvietenie, aby ti zakryli nedostatky, ktore ma uplne kazda zena...
ale v kazdom pripade si myslim, ze ak by to malo dobre vyzerat, tak to bude strasne drahe a to moze kupit nieco prospesnejsie...

lost

Chyt kamosku, daj jej fotak do ruky, nechaj sa nou odfotit, stiahni fotky do kompu, otvor photoshop, retusuj podla chute, vytlac ich a viola.
cena, okrem jej casu, bude nie viac ako 10 eur.

kasli na rychlomajstrov a lá fotograf.

pozman tych ludi, viem ako ryzuju na sprostosti ludi ;)

silwa

smajliQa-alebo mu sprav len taky maly kalendarik zalaminatovy do penazenky, alebo take reporelo, lebo nemyslim si, ze by si to dal do kancelarie, aby ta ocumovali jeho kamarati, kazdy chlap je ziarlivy... Skus si spocitat, kolko by Ta to cele vyslo a ci by si v tej hodnote nenasla nieco, co by mu prinieslo vacsi uzitok. Lebo viem, ze jednej kamaratky frajer mal s tym velky problem, kolko ju to stalo. Vedel, kolko ma peniazi na ucte a co cert nechcel, pokazilo sa mu auto a chcel, aby mu pozicala, lebo tolko nemal, priznala sa, ze dala peniaze na jeho prekvapenie a ked mu k Vianociam dala kalendar, este na Silvestra sa s nou nebavil, vraj mu radsej za to mohla kupit nove auto...

dobra vila

Ja iba taka otazocka...ked mu davas darcek s tvojimi erotickymi fotkami, nemali by sluzit vyhradne jemu? Nie, ze to predtym bude vidiet dalsich x ludi... (aj keby to mal vidiet len jeden).
A tebe to neprekaza? Aj ked si nejaka sexbomba :). Proste je to darcek pre neho, a mne to pride cudne, ze to bude vidiet aj nejaky fotograf, alebo kto to retusuje...moj by takym istotne nebol nadseny, a ani ja, keby jeho retusovala nejaka čaja :DDD.

uhlie

Len sa ti snazim poradit. Zivot nie je len o sexe a tvoj priatel by si mohol mysliet, ze si pri takom darceku viac myslela na seba, ako na neho, co dokazuje aj tato tvoja tema. Mohol by si mysliet, ze ho povazujes za sexualneho uchyla.

smajliQa

uhlie:
ty mas tusim fakt komplexy.....z akych zistnych dovodov????
keby som chcela byt modelka, tak si asi tie fotky nechcem dat retusovat, nie????
a nechodim do temy o chudnuti.. jaj boze, niektorym ludom nedochadza....
no chcem mu dat taky darcek preto, lebo mna by tiez tesilo, keby som mala doma alebo v kancelarii kalendar s chlapom, perfektnymi fotkami,,,, a nikto na to nebude pohorsene pozerat, lebo to bude prosto len kalendar....!!!! umelecky spraveny!!!! a tvoja prva otazka, ze preco nedam priatelovi darcek, ktory by ho potesil,je dost hlupa, lebo ja s nim chodim, a poznam ho, a viem ze toto by ho potesilo!! takze asi tak!!

uhlie

Preco nedas priatelovi nejaky darcek, ktory by ho potesil. Ked chce vidiet, aka si saxy, tak sa pred nim vyzlec a hotovo. Na co by mal mat aj tvoj kalendar?

Alebo sa chces stat modelkou a tajne dufas, ze si tvoj kalendar niekto vsimne arobis to zo zistnych dovodov?

smajliQa

ahoj silwi...
ja budem mat retus zadara, mam znamosti nejake, to nie je problem.. a s tym datumom mas pravdu.. len fakt by som ocenila od vas nejaky napad...vdaka