Dobrý psychológ/psychologička v Prešove

petka19

rajesh
takze ty si nemal problem s cervenanim? ty si bral lieky len kvoli nervozite? takze nevies ci to pomaha aj na cervenanie?
a o com si sa rozpraval so psychiatrom?

monica gazpio

Milá Frida19, osobne žiadneho ambulantného psychológa nepoznám, ale keď máš problém tohoto typu, skús zájsť do denného psychiatrického stacionára, nachádza sa v suteréne budovy, psychiatrického pavilónu. Máme tam sedenia s pani psychologičkou Alenkou Feckovou, je veľmi zlatá, každý, kto tam chodí ju chváli. Alebo, potom vyskúšaj pani Patríciu Čechovú, ona ju zastupuje. Tieto sedenia v stacionári sú každý pracovný deň o 9:00 hod. Mne chodenie do stacionára pomáha. Ale keď chceš ísť do stacionára, tak v prvom rade treba ísť za p. primárkou Mariou Kriškovou, ktorá vás zapíše. Nie je nutné chodiť každý deň, len vtedy, keď ti to vyhovuje. :-) Šťastné a veselé vianoce a všetko dobré do nového roka. :-) P.S. Stacionár opäť začína fungovať hneď po sviatkoch, teda v pondelok 27.12.2010.

rajesh

bral som cipralex, necitil som nejaku velku ulavu, ked uz sa chystalo na nejaku vypetejsiu situaciu tak dopomohol xanax, aby som to ustal bez nervozity. ale ked tak porovnam dobu ked som bral ten cipralex a teraz tak vidim ze som bol odhodlanejsi nez teraz v niektorich situaciach. mozno to bolo len pre zaciatok ze som sa odhodlal problemy nejak riesit a teraz sa to len ustalilo nvm no. tazko povedat... pred liecbou mi nikto nikdy nehovoril ze sa cervenam. stym som myslim ze problem nemal, aj ked mozno hej len mi to nemal kto povedat...mensi okruh ludi s ktorymi som sa bavil, mensia sanca ze mi to niekto povie. ale v poslednej dobe sa mi to stava ale to je to najmensie. som rad ze zijem lepsi zivot nez predtym, spokojnejsi a tie hlavne veci ktore ma stvali su prec. strach ist vobec medzi ludi...
jasne citim sa lepsie. este sa najdu nejake veci ktore by sa mohli zlepsit ale to sa dufam casom vypiluje.. predtym bol premna teror ist hoci len do obchodu. takze velky pokrok :)

hviezdicka*

v Prešove su rovnako ako vsade inde aj lepsi aj horsi psychologovia a niektori su uplne neschopni... Saandra, myslim, ze viem u ktorej psychologicky si bola a obdivujem ta, ze si tam dokazala ist 12x. Mne stacilo 1x a viac som tam nesla... Nasla som si ale inu, super, velmi mi pomohla. Dr. Zibrinova a rovnaka super je aj Dr. Havadejova, maju spoločnu ambulanciu v Prešove na Majakovskeho. Su aj dobri psychologovia, len ich treba vediet najst, neuspokojit sa s prvym, nemusi vzdy sadnut a ak nepomaha, hladat dalej

rajesh

napr na vajanskeho mas, ale ci mne prave pomohla psychologicka nvm, no mal som ztych sedeni dobry pocit. myslim ale ze vtom hrali vacsiu ulohu lieky, ktore dostanes len od psychiatra. Rovnaka diagnoza a problem z velkej casti vyrieseny :)

saandra

petka19,
konkretne chces?
mystika, meditacia, cakry, aura,
rozvoj myslenia a osobnosti, budovanie sebadovery, sebarealizacia... a tak