neviem..ako �alej

Príspevok v téme: neviem..ako ďż˝alej
2lilly

m�j pr�beh je mo�no zrkadlom naivity a skuto�nej l�sky.., ktor� nem� hranice..miluje a ni� ju nevie zastavi�..
Zozn�mili sme sa v zahrani��...(je slovak)
na za�iatku sme spolu boli nepretr�ite...najprv kamar�ti..a potom presko�ila iskra aj z mojej strany..teda takmer 2 roky...Na slovensku sme spolu udr�iavali vz�ah na dia�ku...cez v�kendy sme boli spolu...
On podnik�...a bol dos� zanepr�zdnen�.. Len�e ke� vypukla finan�n� kr�za ide to dole vodou...tento rok sme boli spolu len 3x. V jeho podnikan� a v na�om vz�ahu-vlastne u� to nie je ani vz�ah. Je to len o mojej n�deji.. V�bec sa mi neoz�va( u� takmer neuverite�n�ch 5mesiacov)!! Pros�m odpustite si ur�ky...Posledn� �o nap�sal, v�bec nenasved�ovalo koncu...�no bol� to..., ve� to nem� logiku? ke� u� nem� z�ujem, tak nech sa roz�deme...hoci aj cez sms...ja chcem ma� jasno.., ale on to nerie�i.. Aj som mu navrhla, nech to rie�ime radik�lne rozchodom, ale ml��.Len, aby ste mali jasno... K jeho pr�ci: pracuje �a�ko...a jeho detstvo...no nebolo jednoduch�.. Teraz sa nekontaktujem ani ja...vlastne za t� dobu som mu raz za mesiac nap�sala..ni� viac..Pros�m prispievaj�cich �o maj� podobn� sk�senosti...

lost

vyzera to tak ako keby kazdy interpunkcny znak sa nejak zkomolil do ďż˝

Ak odstranime inkriminovane znaky, tak dostaneme nieco taketo:

m j pr beh je mo no zrkadlom naivity a skuto nej l sky.., ktor nem hranice..miluje a ni ju nevie zastavi ..

Zozn mili sme sa v zahrani ...(je slovak)

na za iatku sme spolu boli nepretr ite...najprv kamar ti..a potom presko ila iskra aj z mojej strany..teda takmer 2 roky...Na slovensku sme spolu udr iavali vz ah na dia ku...cez v kendy sme boli spolu...

On podnik ...a bol dos zanepr zdnen .. Len e ke vypukla finan n kr za ide to dole vodou...tento rok sme boli spolu len 3x. V jeho podnikan a v na om vz ahu-vlastne u to nie je ani vz ah. Je to len o mojej n deji.. V bec sa mi neoz va( u takmer neuverite n ch 5mesiacov)!! Pros m odpustite si ur ky...Posledn o nap sal, v bec nenasved ovalo koncu... no bol to..., ve to nem logiku? ke u nem z ujem, tak nech sa roz deme...hoci aj cez sms...ja chcem ma jasno.., ale on to nerie i.. Aj som mu navrhla, nech to rie ime radik lne rozchodom, ale ml .Len, aby ste mali jasno... K jeho pr ci: pracuje a ko...a jeho detstvo...no nebolo jednoduch .. Teraz sa nekontaktujem ani ja...vlastne za t dobu som mu raz za mesiac nap sala..ni viac..Pros m prispievaj cich o maj podobn sk senosti...