Bolest na pravej strane pod rebrami

Doktor Mracek

Kamene, piesok ...
Este si skontrolujte, ci nemate v kolene vodu a mate celkom slusny zaklad na stavbu domu.

Picha vas v boku lebo vela sedite pri PC, zerete a pytate sa hluposti namiesto toho, aby ste zasli k lekarovi.

nada 2205

Ahojte mam hrozne bolesti na pravej strane obliciek a pravej strane brucha hore pri rebre..cez den je to v pohode ale vecer trpim jedine co mi pomaha trosku je horuci kupel kamilkovy alebo urologicky caj a paracetamol . U lekarasom este nebola . Tu v gb su lekari na nic este viac vas tu znicia ..tieto bolesti mam od kedy mi lekar predpisal metformin a orlistat . Po prvy krat ked som mala bolesti sla som na pohotovost vzali mi krv a povedali ze bolesti mozem mat z tych liekov ze ich mam hned prestat brat pretoze metformin je pre cukrovkarov a ja cukrovku nemam. Tak som hned prestala s tymi liekmi ale bolesti pretrvavaju .

nada 2205

Ahojte mam hrozne bolesti na pravej strane obliciek a pravej strane brucha hore pri rebre..cez den je to v pohode ale vecer trpim jedine co mi pomaha trosku je horuci kupel kamilkovy alebo urologicky caj a paracetamol . U lekarasom este nebola . Tu v gb su lekari na nic este viac vas tu znicia ..tieto bolesti mam od kedy mi lekar predpisal metformin a orlistat . Po prvy krat ked som mala bolesti sla som na pohotovost vzali mi krv a povedali ze bolesti mozem mat z tych liekov ze ich mam hned prestat brat pretoze metformin je pre cukrovkarov a ja cukrovku nemam. Tak som hned prestala s tymi liekmi ale bolesti pretrvavaju .

janulka:)

ahojte mám silné bolesti v bruchu.hlavne v oblasti žalúdka a vpravo pod rebrami.bolesť my ide do celého brucha a aj do chrbtice hlavne na kríže :( neviete my niekto poradiť čo by to mohlo byt.bola som aj u svojej lekárky poslala ma na chirurgiu spravili mi rengen a aj sono brali my krv aj moč a nič my nezistili poslali ma aj ku gynekológovi na vyšetrenie lenže tam som sa ešte nevybavila.neviete my niekto povedat čo by som si mohla vziat od bolesti a čo by to asi mohlo byt? ďakujem som zufala :(

:)

Naozaj to vyzerá na žlčník, už ho mám vonku a aj tak ma pichá a už vôbec si nemôžem ľahnúť na pravú stranu. No priateľa to tam tiež pichá, bol aj na sone a nič tam nemal. Tak ešte pôjde na gastro. Tebe radím, choď svojmu lekárovi, ten ťa v tých miestach prehmatá a posúdi či ťa pošle na sono, potom na gastro a malo by sa zistiť čo v tom je.

NUFO

Boli ma na pravej strane pod rebrom neviem čo to asi može byt či to je žlčnik alebo nie a boli ma aj chrbat cely ale hlavne jak mam pravu lopatku Dakujem

soffa

ja si tiez myslim ze je to zlcnik,mozu to mat aj mladi ludia.,stresom,hlavne zlou stravou.je to taka bodava bolest.skus ist ku obvodnej,ta ta posle na ultrazvuk,a tam ti zistia ci mas alebo nemas kamene.,mozes tam mat aj piesok.ale nic nepredbiehajme.,hlavne chod ku obvodnej.

Syky

ale z čoho by som to mohol mať ved mám 18 a taketo problemi zvyknuť mať starší.... či nie? otec mi povedal ze to moze byt jednoducho natiahnutý nejaký medzireberný alebo brušný sval... lebo ja to necítim akoby vomne a skor tak v predu akoby medzi rebrami presne, alebo nad nimy...