Načo si každy praje medzi sebou krasne sviatky?

bibibib88

Tak cez sviatky su zatvorené hlavné obchody. Bolo by dobré keby v tom čo je otvorené večierka, benzinky,a stanky boli hygienické potreby pre rodiny deti chorých. Dost áe je doprava obmedzena. A pri dome najlepšie. pravdaže aj v lekárni najma vo väčších mestach.lIietat z jedného konca na druhý je unavné niekedy sa to nedá predpokladať
.Ďakujem. Pekné sviatky oddychom a pracou. Nech žije prvý maj.-
Pači sa vám oddych?

Taisiya

ja to kazdemu zelam uprimne a je na dotycnej osobe ,ako si to vo svojej hlavicke urovna .....takze vam prajem pekny vecer.......a tak :)

sob rudolf

Ja to robím presne takto(návod): ak niekomu želám dobré ráno, dobrý deň, dobrú službu alebo akékoľvek sviatky, robím to len vtedy, keď to tak myslím, čiže úprimne, pri všetkej skromnosti. Nemá zmysel predstierať. Takže nech urobí každý ako chce. Ja keď už zdravím, zdravím nahlas a najmä adresne, meno je dôležité, lebo prináleží:). A tak...

uhlie

Ja uz som si na to zvykol, ze zienky cez rok poohovaraju, koho mozu a potom vsetkym zazelaju pekne Vianoce. To je tu taky sport.

Marrika

Marika, ja by som to na tvojom mieste preformurovala : co dobre sa ma stat, sa stane. Pesimizmus nie je to, čo pomáha robiť svet krajším a príjemnejším. Ak niekto popraje príjemné sviatky, je to minimálne slušné.

soffa

je to len fraza..nic uprimne.asi tak ako ked anglican povie How are you?ale aj tak sa nezaujima ako sa mas.je to len zdvorilostna fraza,nic viac